2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar benim de kan sonucum çıktı 🥰 455 🥰 Allah isteyen herkese nasip etsin çok mutluyum 🥰hamile olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum isteyen herkes de umarım en kısa sürede bebise kavuşur 🥰 sizlere sorum ilk hamileliğim ben şimdi ne yapmalıyım kadın doğuma hemen gideyim mi 🙂
Ay hayırlı olsun ya sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin artıyor sayılar şuan baya umutlandım 🤣 hadi bakalım

kızlar bugün yumurtlama üzerinden gecen 4.gün biliyorum belirti aramak için cok erken ama ben normalde her sabah dişlerimi fırcalarken az bişey mutlaka kanardı dişim ama 3 gündür hiç kanamadı vitaminden dolayı diyecem ama daha öncede kullandım bu hamilelikle ilgili olabilir mi bu konuda bilgisi olan yazabilir mi
Her ay bu sefer belirti aramıycam kafama göre takılcam dedikten 5 sn sonra ben 🤣🤣🤣🤣

Canım kadın doğuma gitsen de direk folik asit verecek 1000 üstüne çıkmayınca kese görünmüyor zaten eger doktora girmeyeceksen bile folik asite başla bence
Tamam arkadaşım teşekkür ederim 🥰iki gün sonrası için randevu aldım bir kimyasalim var korkuyorum o yüzden belki tutunması için doktor ilaç verir diye düşündüm 🥰

Cnm
Oyyyy yesinler💜 canım bir arkadaşımın da vardi gebeyken kıstı zararsız demişti doktor birsey dedi mi
Hadi bakalım gümbür gümbür duy inşallah 💜💜💜💜🧿🧿🧿🧿
İlk kez bu doktora çıktgım için
Daha öncesınde varmı yokmu
Büyümüşmü vs bilemedi tabibısey diyemedı
Bıdahaki kontrolde bakıcak

kızlar bugün yumurtlama üzerinden gecen 4.gün biliyorum belirti aramak için cok erken ama ben normalde her sabah dişlerimi fırcalarken az bişey mutlaka kanardı dişim ama 3 gündür hiç kanamadı vitaminden dolayı diyecem ama daha öncede kullandım bu hamilelikle ilgili olabilir mi bu konuda bilgisi olan yazabilir mi
Canım benim de 4.gün hep test yapasim geliyor çıkmayacak biliyorum😂 insan ister istemez bı belirti arayıp pozitif sonuç bekliyor 😅 birincisi 6. Günde yerleşme başlıyor yani şu an döllenme olsa dahi vücudunun haberi yok, ikincisi hamilelikte kan miktarinda artış oluyor, yani bu durumda sürekli kanayan bir yerinin artık daha çok kanaması gerekiyordu. Kısacası belirti arama daha çok erken :)

Canım benim de 4.gün hep test yapasim geliyor çıkmayacak biliyorum😂 insan ister istemez bı belirti arayıp pozitif sonuç bekliyor 😅 birincisi 6. Günde yerleşme başlıyor yani şu an döllenme olsa dahi vücudunun haberi yok, ikincisi hamilelikte kan miktarinda artış oluyor, yani bu durumda sürekli kanayan bir yerinin artık daha çok kanaması gerekiyordu. Kısacası belirti arama daha çok erken :)
canım belirti aramıyorum hergün kanayan diş üc gündür kanamıyor o yüzden garibime gitti 😅😅

5 mm dedi sanki keseyi
5+4üm bugun
5 haftalık dedi
Ama doktoru bgenmedım
15 gun sonra yokum dedi
Baska doktor bakıcak
Ordakı doktorlar iyi diğil ben sana demiştim hepsinin yanında olmuşum demek olar..mesela benim kesem resimde bakıyorum 11.3 yazılmış dedi 5 haftalıksın ama karından göremedi..sonrada dedi şimdilik uyumlu gidiyor..

X