2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu türün sevileni var mı merak ediyorum :KK70: Biz evlenmeden önce gayet iyi anlaşıyorduk diyorum ya ne olduysa ondan sonra başladı gördüm gerçek yüzlerini. Nişan attı yanında oldum, tekrar aynı kişiyle barıştı düğününde yanında oldum, bebek düşürdü elimden geldiğince moral verdim. Enayiymişim diyorum o ise benim en güzel günlerimi zehir etmekle meşguldü kardeşinin üzerine oynayarak...
Valla ben görümceme hiç üzülmem banane. Sonuçta bacım değil kaç yıllık dostum değil. Fazla iyilikten yana değilim.

Kızlar benim de kan sonucum çıktı 🥰 455 🥰 Allah isteyen herkese nasip etsin çok mutluyum 🥰hamile olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum isteyen herkes de umarım en kısa sürede bebise kavuşur 🥰 sizlere sorum ilk hamileliğim ben şimdi ne yapmalıyım kadın doğuma hemen gideyim mi 🙂
Tebrik ediyorum canım🥰İlk hamilelikse istersen bekle değerler yükselsin git keseyi gör

Tebrikler kuzum yumurtlama ne mzn oldu belirtiler ne vee adet günün ne zmn
Yumurtlamayı tam bilmiyorum canım elimde testim yoktu ama bugün döngümun 28. Günü reglim de 27-30 gün arası değişiyor,tek belirtim göğüs ucu hassasiyeti idi nasıl olsa yoktur diyerek test yapmıştım üç gün önce silik çizgi çıktı 🥰

Kızlar benim de kan sonucum çıktı 🥰 455 🥰 Allah isteyen herkese nasip etsin çok mutluyum 🥰hamile olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum isteyen herkes de umarım en kısa sürede bebise kavuşur 🥰 sizlere sorum ilk hamileliğim ben şimdi ne yapmalıyım kadın doğuma hemen gideyim mi 🙂
Gözün aydın canım benim Allahım kucağına almayı nasip etsin ❤️❤️🥰🥰

Yumurtlamayı tam bilmiyorum canım elimde testim yoktu ama bugün döngümun 28. Günü reglim de 27-30 gün arası değişiyor,tek belirtim göğüs ucu hassasiyeti idi nasıl olsa yoktur diyerek test yapmıştım üç gün önce silik çizgi çıktı 🥰
Anladım kuzum sağlıkla ilerlesin tebrikler 💗🥰

Allah kucağına almayı nasip etsin canım değerin yüksek ben bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar yönlendirsin ❤️

Hayırlı olsun canım benim de öğrendiğimde 592 çıkmıştı 2 gün sonra gittim 1000 küsürlerdeydi o zaman Bile karından gözükmedi 2900 lerdeyken vajinal gördük keseyi . Acele etme sterse sebep olmasın inşallah sağlıkla ilerler 🥰

Hayırlı olsun canım benim de öğrendiğimde 592 çıkmıştı 2 gün sonra gittim 1000 küsürlerdeydi o zaman Bile karından gözükmedi 2900 lerdeyken vajinal gördük keseyi . Acele etme sterse sebep olmasın inşallah sağlıkla ilerler 🥰
Tamam canım teşekkür ederim dikkate alacam dediğini 🥰🥰💐

Negatifte çıkabilir hepimizin başına geliyor ama her geçen gün bebişlere yaklaşıyoruz 😍 bu ay olmazsa diğer aya şansın devam ediyor ama tabiki İnşAllah pozitif sonuç gelecek 😍
İnsallah canım ztn negatife de hazırladım merak etme sadece dogum günü oldugu icin en ufak bi ihtimal de olsa ögrenmek istedim yoksa testle takip ederdim hayırlısı her haliyle 🙏🏻❤️

X