2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oy kuzum erkenden de öğrenmişsin. Sağlıkla artsın kuzum darısı bize darısı bizee, tüm bebiş isteyenlere. Sizleri gördükçe içimi umut kaplıyor. Ağustosa yetişmemiz lazım bizimde
İnsallah bu ay sizde alicaksiniz güzel haberi kuzum dualarım sizinle A Afratafrac 37.1 çıktı aşkım

Kesinlikle farkında değil. O hala o evin küçük 5 yaşındaki çocuğu. Zaten geçen gittiğimizde görümcemi terslemem de biraz bu yüzden oldu. Şimdi hamile olduğu için duygusalmış anaçlığı üzerindeymiş o yüzden eşime ne zaman baksa onun 5-6 yaş hallerini görüyormuş. Bunu 2-3 kez farklı zamanda farklı yerlerde söyledi. Ben de yorum yapmadım hiçbir şekilde. Sonra annesi de dönüp de bana dedi ki o, onu işte hep küçük hatırlıyor, işte ablası ya hep öyle görüyor. Sen de kendi kardeşini öyle görmez misin falan dedi ben de dedim ki "ya 5 dakikada bir görmem yani" dedim. Çünkü görmem yani. Ay hepsinde bir bozulmalar, bir surat düşmesi, bir afra tafra. Ben hep sizin istediğiniz cümleleri kurmak zorunda mıyım ya bunu anlamıyorum. Eşime kalsa evet desen ölür müsün??? Bugünkü tartışma esnasında da bunu söyledi. Sadece anneannem değil ablama da yaptığını unuttum sanma diyor. Gerçekten insan bütün bu haksızlıklara maruz kalıp nasıl iyi kalabilir çok zorlanıyorum ben ya...

Canım sendeki de can sonucta. Sustukça tepene biniyorlar gerçekten. İyi de onun bir akrabası ailesinden birisi olsa kalamayacak miydi sizde o zaman. Eminim o zaman hiçbir şey demezdi. Kardeş sonuçta bu. Kız ne güzel kendi eviymis gibi düzene yardımcı oluyormuş daha ne istiyor ki eşin. Olmadi haftasonu yapıp dondurucuya atarsın canım. Küsünce eşin adım atar mı yani bir süre tavrini belli etsen

A Afratafrac uvercinka65 S Sunshine1 edahandro golden-snitch Gul220 Niqu
Canım kızlar her birinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz ve iyi niyetiniz için. Sakinleşmemi, başka yönlerden bakmamı sağladınız. Bunları herhangi bir arkadaşımla ya da ailemden biriyle konuşsam eşim adına utanırdım hepsinden. Dilerim en güzel zamanda güzel haberler alırız hepimiz kendi hayatımıza dair <3

Hayırlı olsun balım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah evet kilo var adet düzensizliği de var sen kaç kg verdin daha sonra gebe kaldın biraz anlatır mısın canım ya kendimi kötü hissediyorum stres halindeyim özelden mesaj atmaya calıstım sana ama atılmadı

çok değişik gerçekten zaten bence insanın eşinin ailesi ile arasında bir mesafe olmalı eşi de evlendikten sonra ailesi ve eşi arasındaki dengeyi kurmalı. İnşallah bu sorunlarınız çözülür ancak bence temel problem eşinizde ailesine duracağı noktayı onun bildirmesi gerek

Canım maalesef biz boşanırız ya da ölür gideriz ama eşim bu dediğini asla yapamaz. Gözünde öyle bir perde var ki Allah'tan başka kimsenin kaldırmaya gücü yetmez. Bu arada kardeşimin bizde olmasına bozulabilir hiçbir şey demiyorum onunla ilgili. Ben de olsam istemem. Ama bunu bedel ödetmek, yok efendim bundan sonra bana ders olsunmuş, bu şekilde bir konuşmanın ardından yapması çok yanlış. Bana dese ki ben rahat edeme 1 ay uzun bir süre gel başka bir çözüm bulalım o da incinmesin biz de kötü olmayalım eyvallah. Pazara kadar o gidecek sen de bundan sonra anneannemi üzmez, ablamı terslemezsin. Halbuki bilmiyor mu ben kendi kardeşimi bu laflar üzerine gönderdikten sonra bir daha onlara asla iyi olmam...

Canım bdv (bir derdim var) topigine yazarsan daha yardımcı olurlar sana. Üzgünüm yasadiklarindan dolayi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…