2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Mervenur277 @monimoni Kızlar bir de akıntı var mı? varsa ne renk?
Bebeğim bende beyaz koyu kıvamlı oluyor arada o da yoksa kupkuru normal günde çok hareket falan edince çok dolasinca o akıntı oluyordi
Mervenur277 kız sal şu testi artık
Kız az daha bekleyin dünkü gibi çıktı ilk başta çok silik ben bile zor görüyorum ama dünkü de böyleydi tam koyulasacak mi bakalım belirmezse yoktur galiba
Mervenur277 canım yaaa sabah sabah ne güzel bir karşılama oldu sağlıkla gelsin kuzumben de one step le 5 gün kala öğrenmiştim bence testin gayet doğruu
Evet hatırlıyorum canımmm çok teşekkür ederimmm
tebrik ederim canım bu baya cıkmış ben burdayım diyor maşallah rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
Kuzummm çok teşekkür ederim darısı sizlere olsun

Aaa 3 ay bekleyecek misin valla bravo. Allah aynı sabrı herkese versin.

Eşimle öyle karar verdik kuzum. Çünkü iki tarafta çok hevesli soyledik sonu böyle bitti. Kv köstek. Çok destek oldu annem babam Allah razı olsun onlardan. Kayinvalidem saçma saçma konuştu bir iki ama ben onların hiçbirini ciddiye almadığım için takılmadım. Pıhtı atmis dedi doktor bebeğime. Kv konuşurken saçma sapan dedim ki annem dedi ki dedim benim çocuğumdan önemli değil hiç birsey o pıhtı ya sana atsaydı ben ne yapardım dedi dedim orası da öyle diyor. Kv ye asla söylemem eşime de söyledim çok boş konuştu. Bilerek sanki öldürdüm ben çocuğumu. Ve çok anlayissizlar çok kırıldığım bir dönem oldu onlara eşim sayesinde sallamadim çok. Anneme babama söylemeyi çok isterim ama onlar uzulselerde benim için belli etmiyorlar ondan dolayi onlara da soylememeyi düşünüyorum kuzum hayırlısı tabi ne gösterir zaman bilemem de

bende olsam koşarak giderdim sonucta ilk defa bunu yaşıyorsun ve eşine süprız yapacaksın olmasada hayırlısı dersin en azından kafanda deli sorular olmaz varsa vardır canım ki vardır diye görüyorum ben

One step se bugünkü testinde evet o da geç çıkıyor, sonradan sonradan beliriyor.

Evet ya bir bakıyorum bende sık bakmaya çalışıyorum ama birileri test atmis yazmış geri gidiyorum bulamıyorum haklısın kuzum

canım ovu takip etmedim ateş ölçtüm sanırım ayın 13 de oldu bugün yumurtlama üzerinden geçen 4 günüm sen ne durumdasın
Sen benden öndesin kuzum bende ateş ölçüyorum bugün 14. Günüm canım çatlamadı daha

Cnm dünki gbi çıktıysa illa ki bişyler vardır
İnşallah koyulaştıgı gunlerı görürsün cnm

One step se bugünkü testinde evet o da geç çıkıyor, sonradan sonradan beliriyor.
Evet kuzum one step de geç beliriyor bu da one step dünkü de öyle olmuştu çünkü ordan biliyorum ilkin gölge görüyordum yok heralde dedjm tekrar bakınca belirmişti
Cnm dünki gbi çıktıysa illa ki bişyler vardır
İnşallah koyulaştıgı gunlerı görürsün cnm
Amin inşallah çiçeğimmm çok teşekkür ederim var olduğuna o kadar yürekten inanıyorum ki ever aynı gördüm sen nasılsın bebiş nasıl

varmıydı belirtin canım ay bu sabah ne güzel hamilelik haberleriyle karşılandık her gün böyle haberlerle gecsin topiğimiz hepimiz güzel haberleri alalım

varmıydı belirtin canım ay bu sabah ne güzel hamilelik haberleriyle karşılandık her gün böyle haberlerle gecsin topiğimiz hepimiz güzel haberleri alalım
Göğüs ağrısı vardı kuzum ama son bir kaç aydır zaten hep yumurtlama dönemi başlar adet gününe kadar hafiflerdi ama bu defa daha keskin ve uzun sürdü ağrısı sadece buydu çiçeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…