2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne güzel bir haber olacak kuzum maşallah. Ver kanını o zaman bir an önce. Yaptığın yediğin içtiğin farklı birşey oldu mu kuzum bu ay ?
tesekkür ederim canım ama daha emin olamıyorum panigim o yüzden, mayısta hsg cekildim tüplerim kapalı cıkmıstı ilacla acıldı, ilk iki ay olmadı sonra bu ay ekstra süt maydanoz buharına oturdum iki gün

Cok haklısın canım özel bi gün olmasa vermem ama güzel olur varsa

İnsallah canım ama var mıdır acaba dogum günü olmasa kanla falan ugrasmam hemen ama eminde olmadan bi sey söylemek istemiyorum
Emin olmak çok önemli bebeğim seni çok yormayacaksa kan ver özelde iki saat içinde çıkıyor yada bugün değilde yarın verebilirsin doğum günü hediyesi olarak beta biraz daha yükselmiş olur tereddütte kalmış olmazsın

Canım valla cok degisik oldum bi bakıyorum teste cizgi var diyorum sonra panik oluyorum yok işte diyorum ama var yani ilk defa böyle gördüm buraya yakın bi acil var canım 9 gibi gelin yardımcı oluruz dedi aradım da öglene de cıkar dedi ama gidip kan verip hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum ama ögrenmekte istiyorum dogum günü oldugu icin cok arada kaldım sen olsan ne yapardın

Ya bana sormamışsınız ama nacizane fikrimi söyliyeyim. Erken öğrenmek kendinize yaptığınız en büyük eziyet oluyo ilk kızımıda erken öğrendim kanamalı bir hamilelik geçirdim neler demedi ki doktorlar dış gebelik mi dersin düşücek mi dersin. 1 ay boyunca her 2 günde bir test verdim delik deşik oldum anlayacağınız birde psikolojiside ayrı tabi Sakin kalıp beklemenizi tavsiye ederim.

Bana sormadın ama ben olsam giderdim

Kuzucum bence verme kan. Bu koyulukta beta belki 5 10 arasi biseydir. Yine de emin olamayacaksin. Düşük diyip 2 gun sonra tekrar vermek zorunda kalacaksın vs vs. Bence sabirli ol. Özel bir günmüş heyecanini anliyorum ama hayal kirikligi yasamaman icin bence simdi sabretsen daha iyi. Cok büyük anlam yuklenince - insallah sende olmaz tabi ama - üzüntüsü de büyük oluyor.

Ben olsam kan verirdim canım normalde koyulaşmasını görmeden kesinlikle kan verme derdim çünkü yıpratıcı bir süreç oluyor ama bugün özel bir gün bu fırsat kaçmaz. Hem testin doğruluğunu kontrol etmek için idrarını tutup tekrar test yapayım desen 2 saat sürer en az onun yerine kan ver günü kaçırmış olma pozitif çıkarsa akşama hazırlık yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…