2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende çok mutlu oldum ya yerimde duramıyorum bu ay olmasa 3 ay olamicakti eşim yurt dışına cikicakti şu an o kadar mutluyum ki kucağıma almak da nasip olur inşallah 🥰🤲🏻

Ayy kız bende inanamiyorum hala ama inanıyorum olumlu mesaj gönderelim evrene 🤭🥰
Sabah hayırlı olsun mesajımı yapıştıracağım 😂 hoş şuan bence gayet hayırlı olsunda neyse 🙈🙈🙈🧿

Sabah hayırlı olsun mesajımı yapıştıracağım 😂 hoş şuan bence gayet hayırlı olsunda neyse 🙈🙈🙈🧿
Umarim çiçeğim ben hiç umutlu değildim dün sabah yaptım bir şey yoktu bu sabah yapamadım koydeydim şimdi geldim eve ilk idrarda değil yani yine de yapayım dedim kendime daha diyorum ama negatif çıkarsa üzülmek yok yumurtan ne zaman çatladı bilmiyorsun hem ilk idrarda değil falan zaten sabah da bu şekilde görürsem direk özelde kan vereceğim

Bende çok mutlu oldum ya yerimde duramıyorum bu ay olmasa 3 ay olamicakti eşim yurt dışına cikicakti şu an o kadar mutluyum ki kucağıma almak da nasip olur inşallah 🥰🤲🏻

Ayy kız bende inanamiyorum hala ama inanıyorum olumlu mesaj gönderelim evrene 🤭🥰
İnşallah bebeğimm inşallahh 😍😍 bak saldım bu ay diyodun nasıl güzel geldi vaktini bekliyormuş 😍🙏🏻

Evet ya yumurtlama çok stres yapıyor takip etmek sonuçta günü biliyorsun ister istemez görev hissi oluyor bu ay hiç bilmeden günü her gün yaptık 😅
Ay onu sorucaktım hangi düzende yaptın hangi günleri değerlendirdin falan. Her gün mü oldu 😍 başka bir şey yaptın mı takviye vs kullandın mı?

Bunun gibi yorumlar bende okumuştum geceleri uyuyamıyordum nasıl çektiricem diye..ilk anestezi oldum sıfır tabi ağrı ama ikincini başka yerde anestezi olmadan yinede sadece adet ağrısı hafif ve bu arada ben normal muayinede bile aşılamada ve tüpte hep doktorlar zorlandılar benimle halada öyleyim..ama gerçekten dediğim yerde çok güzel çekiyorlar yani öyle yerler var.
Senin dediğin yer İstanbul'da galiba. Benim şuan çekme durumum yok ama oralarda olsam dediğin şekilde denerdim belki de. Doğu'da makinalar o kadar gelişmemiş maalesef

melisaa93 melisaa93 canım nasıl gidiyor inofolic kullanımı. Ben adetin 7. Günü başladım 4. Yü içmiş oldum bugün.adetin 10. Gündeyim yani. Bugün kasıklarımda bir farklılık hissettim. Sende bir şeyler oluyor mu
Evet canım bende bir çalışmalar olduğunu hissediyorum bakalım bu işin sonu nereye varacak 😍 İnşAllah bize bebiş getirir

Ay onu sorucaktım hangi düzende yaptın hangi günleri değerlendirdin falan. Her gün mü oldu 😍 başka bir şey yaptın mı takviye vs kullandın mı?
Benim yumurtalar hep geç çatlar kuzum galiba sağlıksız oluyordu bu yüzden benim kimyasal gebeliğim de de o ay çörekotu bal tarçın kürü yapıp hamiş kalmıştım bu ay da onu yaptım ve her gün değerlendirdim neredeyse bu kür çatlamaya ve yumurtanın kaliteli olmasına yardımcı oluyor ikisinde de yaptığım ay hamiş kaldım

Komple her yazanı okudum 😂😂 işte azim 🤌🏻 aynurland aynurland kan verdim demişsin canım sonucunu ben mi atladım okumayı nasıl sonuç 😌 A Afratafrac herkesi influence etmişsin beni de et kuzum 😂😂 @Perlitik kuzum doktora bu sefer kime gidiyorsun? Ben bu sefer fakülteyi deniyorum demiştim sana zaten medikal e gitmedim. Bir de kızlar kimyasal gebelik olması hamile kalınabileceğini gösteriyormuş ya bi kere geçirdim rahim filmi gerekli mi yine de ne düşünüyorsunuz bu konuda?
canım kan 0 çıktı, bu gün 3-4 damla lekelenme tarzı oldu şükür, muhtemelen yarın başlar

Benim yumurtalar hep geç çatlar kuzum galiba sağlıksız oluyordu bu yüzden benim kimyasal gebeliğim de de o ay çörekotu bal tarçın kürü yapıp hamiş kalmıştım bu ay da onu yaptım ve her gün değerlendirdim neredeyse bu kür çatlamaya ve yumurtanın kaliteli olmasına yardımcı oluyor ikisinde de yaptığım ay hamiş kaldım
Yaaaa süpermiş hemen araştırıp ben de yapıyorum 😍 dua et bizlere de😍🙏🏻

İnsallah aşkım çok duygulandım ben ya 🥺

İnşallah çiçeğim çok teşekkür ederim darısı sizlere olsun 🥰🤲🏻

Hep dualarimdasiniz kuzular ❤️ araştır aşkım
Bende bebeğim 🥹 bir bir kavuşuyoruz bebeklerimize sıra bize geliyor 😍 sen şimdi sabaha kadar uyumaz test yaparsın belki 😅 yapar yapmaz bana da at heyecanla bekliyorum 😍 dualarım seninle

X