2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sağol canım aklıma takıldığım bişey olursa yazarım ama sanırım hasta oldum hafta sonu kaçamağı yaptık ateşim şuan 37 hastayım ondan yükseliyor sanırım
Gün içinde ölçülen ateş doğru sonuç vermez canım. Sabahları her gün uyandığında aynı saatte yataktan çıkmadan dil altından ölçüm yapıp kaydediyorsun ff App uygulamasına. Uygulamaya düzenli kayıt yaptığın zaman senin yumurtlaman, yumurtlama öncesi ve sonrası ateşin hakkında bilgi sahibi olur. Bu arada çok geçmiş olsun canım aman dikkat et hastalık oldu mu çok zor oluyor ya

Tamam canım sen nasıl rahat edeceksen öyle yaptır bence de ya ben de artık son kez kendim deniyorum. Önümüzdeki ay tekrar gideceğim doktora çünkü 13 ay olmuş olacak. Ben de artık bir şeylere başlansın istiyorum ya. Tatilden döndüm canım. Çok iyi geldi ya

Kuzum bana da çekilir çekilmez anlat olur mu aynı durumdayız ama ben ilk defa klomen kullancam tedavilik birşey hiç yaptırmadım. 1 kimyasal gebeliğim var
Tamam canım paylaşırım hiç merak etme. Umarım bir an önce bebişlerimize kavuşuruz. Belki klomenle hamile kalırsın hiç gerekmez hsg çatlatma iğnesi de kullanacak mısınız? Klomen içerken baş ağrısı yapabilir ve sonrasında akıntın artabilir. İğne de olursan tüm gebelik belirtilerini yaşıyorsun kuzum. Şimdiden bilgin olsun güzel haberlerini bekliyorum

Tşkler canım ilaç almak istemiyorum zaten bol sıvı tüketiyorum ve çorba birde akşama kadat yattım dinlendim

Canım verdikleri anestezinin dozu çok düşük oluyor. Uyandığımda hiç uykulu hâl yoktu. Ben o acıyı çekmem şahsen, zaten yeterince acı verilmiş bize hayat boyu yine de senin kararın
Kuzum doktorun birlikte olmayın dedi mi sonrasında. Ben hsgden 2-3 gün sonra yumurtlayacağım . Doktoruma da soracağım tabi ama değerlendirmek istiyorum yumurtlama günlerimi

Eklentiler

• IMG20230717002337.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG20230717002328.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Ay ay ayyyy ben burdayım diyor çookk mutlu oldum kuzucumm hayırlı olsun şimdiden sabah testini merakla bekliyorumm
Bende çok mutlu oldum ya yerimde duramıyorum bu ay olmasa 3 ay olamicakti eşim yurt dışına cikicakti şu an o kadar mutluyum ki kucağıma almak da nasip olur inşallah
Aman Allahım gözlerim neler görüyor öyle
Ayy kız bende inanamiyorum hala ama inanıyorum olumlu mesaj gönderelim evrene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…