2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Vallahi telaş yaparım o yüzden çalıştığım şehre dönmeden önce özelde çektireyim diyorum. Ama anestezili yaptırırım galiba korkudan bu ay Regl olunca klomen yumurta takibi yaptıracağım ilk defa umarım güzel sonuçlanır belki sen de tatilden benimle dönmüşsündür kuzum

Canım ben bu cumartesi çektiriyorum. 15 ay oldu, 3 klomen 2 aşılama tecrübem var. Yumurta takibi yapıldı yani. Ne ben de ne eşimde sorun yok. Bu ay artık ben yapalım dedim doktoruma. Anestezili olacağım. Benim de tek eksiğim hsg. O da tamamlansın istiyorum. Hsg sonrası hamile kalanları çok okudum forumlarda.

Kuzum hamilelikte regl olucakmış gibi ağrın oldu mu yani o ağrıya benzer
Evet canım en başından beri 7. Haftaya kadar çok bariz söküldü sökülecek ağrım oldu 8. Haftadayım öncesi gibi olmasa da arada hala o adet ağrısı var çok koştum tuvalete söküldü adet geldi sanıp o derece ağrım oldu çoğunlukla

Anladım canım teşekkür ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kuzum bana da çekilir çekilmez anlat olur mu aynı durumdayız ama ben ilk defa klomen kullancam tedavilik birşey hiç yaptırmadım. 1 kimyasal gebeliğim var

Ayy keşke ben de hamiş olsam. Benim de 29. Gün Regl gelmedi ama ümitlenmiyorum çünkü 34 günde de geldiği oluyor sürekli oldum şimdi diye tuvalete gidiyorum

Kuzum bana da çekilir çekilmez anlat olur mu aynı durumdayız ama ben ilk defa klomen kullancam tedavilik birşey hiç yaptırmadım. 1 kimyasal gebeliğim var
Canım verdikleri anestezinin dozu çok düşük oluyor. Uyandığımda hiç uykulu hâl yoktu. Ben o acıyı çekmem şahsen, zaten yeterince acı verilmiş bize hayat boyu yine de senin kararın

Kızlar ben çok pis hasta oldum ağzım burnum dökülüyor ağız tadım yok öksürük te var çok halsizim ilaçta kullanamıyorum az evvel çorba yaptım içtim biraz terletti nasıl geçicek bu hstalık

Canım verdikleri anestezinin dozu çok düşük oluyor. Uyandığımda hiç uykulu hâl yoktu. Ben o acıyı çekmem şahsen, zaten yeterince acı verilmiş bize hayat boyu yine de senin kararın
Aynı benn ben de çekmem boşu boşuna niye acı çekiyoruz canım. Ben alttan muayene de bile sıkılıyorum

Canım bence sabahtan hemen doktora git. Mutlaka hamilelerin de kulnacağı ilaçlar vardır verir bişiler.

Aynı benn ben de çekmem boşu boşuna niye acı çekiyoruz canım. Ben alttan muayene de bile sıkılıyorum
Sorma hele ben belki gerçekten ağrısız çektiren vardır ama bı yerde okumuştum kadın demişti ki böyle bir ağrıyı hafızama neden kazıdım diye. Ben o mesajdan sonra karar vermiştim. Sonuçta herkesin acı eşiği aynı değil

Sağol canım aklıma takıldığım bişey olursa yazarım ama sanırım hasta oldum hafta sonu kaçamağı yaptık ateşim şuan 37 hastayım ondan yükseliyor sanırım

Canım çalış grip olma ya doktoruna söyle ama onlarda parol söylüyorlar genelde çünkü ben aşılama yaparken çok kötü hastalanmıştım burun boğaz ateş doktor bana bu kadar hasta olmağıma bakmayarak bir tek parol dedi kullan bende mecbur doğal yollarla başladım sağalmaya bir tek parol yetmezdi bana.Acil şifalar canım

Kesinlikle benim de düşüktür. Van da mı çektireceksin kuzum

Bunun gibi yorumlar bende okumuştum geceleri uyuyamıyordum nasıl çektiricem diye..ilk anestezi oldum sıfır tabi ağrı ama ikincini başka yerde anestezi olmadan yinede sadece adet ağrısı hafif ve bu arada ben normal muayinede bile aşılamada ve tüpte hep doktorlar zorlandılar benimle halada öyleyim..ama gerçekten dediğim yerde çok güzel çekiyorlar yani öyle yerler var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…