2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Nane yi unutma. Çok önemli. Ben nane yağı aldım sorf bunun için. Şu yağ o kadar güzel ki. buhurdanlığıma damlatıyorum üstüne bir kaç damla su ekliyorum evi mis gibi kokutuyor. Ayrıca avuç içime 1-2 damla damlatıyorum ve iyice iki avucumu birbirine sürterek ısıtıyorum ve kokluyorum 🤤🤤🤤 Tavisye ederim.

Eki Görüntüle 3273012
Tamam canım hemen alayım bundan
Çok teşekkür ederim, sağolasın

Günaydın kızlar sabah test yaptım bembeyaz karşıladı beni maalesef birsey yok şuan
Günaydın bebişim. Ben de yaptım biraz önce bekliyorum. Ama bişi çıkmıcak herhalde. Dün biraz baktım, hamile olanların çoğunda döllenmeden 9 gün sonra göstermiş kendini. Buradaki tek teorim döllenme 1-2 gün geç olduysa diye var.Salı gününe kadar bişi çıkmazsa zaten nettir. Öyle regle kaç gün olduğu falan önemli değil, isterse 10 gün olsun. Döllenmeden bu yana kaç gün geçti bu önemli çünkü.

Evettt kzılar. 9. günden herkese selamlar. Bir şey çıkmadı. Sanki bir şey görüyormuşum gibi geliyor. Artık gözlerimizin bize oyun oynadığı noktaya geldim 😂 Neyse bakalım hayırlısı. Bat 19 Temmuz'du ancak dediğim gibi yumurtlama ve döllenme günü önemli, döllenmeden bu yana ise 9 gün geçti.

Eklentiler

• IMG_6490.jpeg
    IMG_6490.jpeg
    59,5 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_6491.jpeg
    IMG_6491.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
Evettt kzılar. 9. günden herkese selamlar. Bir şey çıkmadı. Sanki bir şey görüyormuşum gibi geliyor. Artık gözlerimizin bize oyun oynadığı noktaya geldim 😂 Neyse bakalım hayırlısı. Bat 19 Temmuz'du ancak dediği gibi yumurtlama ve döllenme günü önemli, döllenmeden bu yana ise 9 gün geçti.
Bende sana katılıyorum aslında canım ama 9. Gün çok erken hala. Ben 12. Günde 41 beta ile öğrenmiştim 9.gün 5 bile değildi belki. Bence kesin yok diyebilmek için 11.günü görmek gerekiyor ☺️ Testte de yine her zamanki gibi gölge görüyorum ama negatif sayıyorum bariz çizgi görmedikçe.İnşAllah yarın hepimizi şok edecek çat diye bir çizgi çıkar 😍

Bende sana katılıyorum aslında canım ama 9. Gün çok erken hala. Ben 12. Günde 41 beta ile öğrenmiştim 9.gün 5 bile değildi belki. Bence kesin yok diyebilmek için 11.günü görmek gerekiyor ☺️ Testte de yine her zamanki gibi gölge görüyorum ama negatif sayıyorum bariz çizgi görmedikçe.İnşAllah yarın hepimizi şok edecek çat diye bir çizgi çıkar 😍
Öyle öyle, Beta salımı da değişiyor kişiden kişiye. Bu test 5 betayı algılıyor çünkü. Şey zaten sorun etmiyorum, olursa olur olmazsa olmaz ancak yarın pilatese başlarım herhalde sabah çıkmazsa artık. Yok diye düşünürüm.

Öyle öyle, Beta salımı da değişiyor kişiden kişiye. Bu test 5 betayı algılıyor çünkü. Şey zaten sorun etmiyorum, olursa olur olmazsa olmaz ancak yarın pilatese başlarım herhalde sabah çıkmazsa artık. Yok diye düşünürüm.
Bat gününden 2 gün sonra silik çizgi ile öğrenen biri vardı. Adını unuttum 3-4 ay oldu ☺️ Onu gördükten sonra gerçekten umudumuzu kaybetmememiz gerektiğini anladım. Tabi bu çok nadir bir durum ☺️ Bence regl olmayı bekle bebeğim sonrasında gebelik ihtimali olursa korkmanı istemiyorum 😘

Bat gününden 2 gün sonra silik çizgi ile öğrenen biri vardı. Adını unuttum 3-4 ay oldu ☺️ Onu gördükten sonra gerçekten umudumuzu kaybetmememiz gerektiğini anladım. Tabi bu çok nadir bir durum ☺️ Bence regl olmayı bekle bebeğim sonrasında gebelik ihtimali olursa korkmanı istemiyorum 😘
Bebişim dediğim gibi Bat önemli değil. Geç yumurtlama olmuştur tahminimce onun. Burada Çatlama günü önemli aslında. Hayırlısı bakalım. Yarın varsa çıkar zaten net diye düşünüyorum.

24. Adet döngüsü günü yumurtlamayı gördüm 25. Günde çatladı. Adetim 2 gün geçti ama zaten 2 3 belki 5 gün gecikir. Test yaptım silik çizgi dahi çıkmadı Yumurtlamadan sonra 9. Günüm bugün. Erken mi davranıyorum 🐣

Kızlar Günaydın 🥰 Hepimizin gönlünden geçenlerin olduğu bir gün olsun 🥰dün buraya HCG testimi atmıştım bir çok kişi olumlu yorumladı eşim bile soruyor ne yazdılar var mıymış diye biz inanamadik hala da sevinemedim erken diye uzun zamandır bekleyince böyle oluyormuş burda yorum yapan en azından insalara moral veren güzel şeyler söyleyip Umut ettiren herkese teşekkür ederim 💐 son üç gündür yaptığım testleri koydum en sonuncusu bu sabahki koyulaşma var mı ne diyorsunuz kan vermedim henüz reglime iki gün kaldı 🙂

Eklentiler

• IMG_20230716_075738.jpg
    IMG_20230716_075738.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar Günaydın 🥰 Hepimizin gönlünden geçenlerin olduğu bir gün olsun 🥰dün buraya HCG testimi atmıştım bir çok kişi olumlu yorumladı eşim bile soruyor ne yazdılar var mıymış diye biz inanamadik hala da sevinemedim erken diye uzun zamandır bekleyince böyle oluyormuş burda yorum yapan en azından insalara moral veren güzel şeyler söyleyip Umut ettiren herkese teşekkür ederim 💐 son üç gündür yaptığım testleri koydum en sonuncusu bu sabahki koyulaşma var mı ne diyorsunuz kan vermedim henüz reglime iki gün kaldı 🙂
Koyulaşmış bence😃

X