2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

A Afratafrac sen bence başka test yap bziim bı arkadaşın 9 günü vardı adetine kaset testte çıktı
Valla bebişim bugün en iyi 3 testi yaptım. Mavi Freely, Artımed in T1 T2 li olanı ve İnnovita.

Şöyle bir şey var. Adete kaç gün olduğu önemli değil aslında. Kiminin döngüsü uzun oluyor kimi erken yumurtluyor kimi geç. Bu testlerde çizgi görmek için yumurtlamamızın olduğu ve yumurtanın döllendiği gün önemli. Benim yumurtlamadan buyana 8 gün geçti daha, aslında çok erken.

Biraz meraklı bir tipim, şayet bebiş varsa ilk gerçekten yumurtlamanın kaçıncı gününde kaset testte çizgi belirmeye başlıyor onu öğrenmekti amacım.

Yarın 9. gün nasipse 🙏🥰🥰 bakalım sabah ne olacak.

Valla bebişim bugün en iyi 3 testi yaptım. Mavi Freely, Artımed in T1 T2 li olanı ve İnnovita.

Şöyle bir şey var. Adete kaç gün olduğu önemli değil aslında. Kiminin döngüsü uzun oluyor kimi erken yumurtluyor kimi geç. Bu testlerde çizgi görmek için yumurtlamamızın olduğu ve yumurtanın döllendiği gün önemli. Benim yumurtlamadan buyana 8 gün geçti daha, aslında çok erken.

Biraz meraklı bir tipim, şayet bebiş varsa ilk gerçekten yumurtlamanın kaçıncı gününde kaset testte çizgi belirmeye başlıyor onu öğrenmekti amacım.

Yarın 9. gün nasipse 🙏🥰🥰 bakalım sabah ne olacak.
Yumurtlama gününe mi 1 dedin bir sonrakine mi☺️Belkide bugün 7.günün daha☺️

Kızlar klomem etkisi 2 ay sürebilir mi acaba 😀 geçen ay kullanmıştım bu ay kullanmadım ama 11. Gün çok fazla sol kasık ve bel ağrısı yaşadım 12. Gün sabaha kadar azalarak geçti bende 12. Gün sabahı değerlendirdim. Yumurtlama erken olduğunu düşünüyorum bu ay ovülasyon kullanmadım. Normalde geç yumurtlarım. 11. Günkü ağrıdan sonra ara ara iki kasıktada hafif ağrılar hissediyorum. Bugün göbek deliğimin etrafına iğneler battı bir kaç saniye sürdü sonra geçti. Birde akıntım adetten sonra suluydu şuan yapışkan beyaz ama uzayan akıntı değil. Gecede yatağa yattım yüz üstü bişey akıyor resmen aha dedim kan mı bu ne gittim tuvalete bildiğin bir kaç damla su

Kızlar klomem etkisi 2 ay sürebilir mi acaba 😀 geçen ay kullanmıştım bu ay kullanmadım ama 11. Gün çok fazla sol kasık ve bel ağrısı yaşadım 12. Gün sabaha kadar azalarak geçti bende 12. Gün sabahı değerlendirdim. Yumurtlama erken olduğunu düşünüyorum bu ay ovülasyon kullanmadım. Normalde geç yumurtlarım. 11. Günkü ağrıdan sonra ara ara iki kasıktada hafif ağrılar hissediyorum. Bugün göbek deliğimin etrafına iğneler battı bir kaç saniye sürdü sonra geçti. Birde akıntım adetten sonra suluydu şuan yapışkan beyaz ama uzayan akıntı değil. Gecede yatağa yattım yüz üstü bişey akıyor resmen aha dedim kan mı bu ne gittim tuvalete bildiğin bir kaç damla su
Hiçbir şey olmuyosa bile bir şeyler oluyor 😂 bence bunlar güzel şeyler vücudun bir şeyler yapmaya çalışıyor İnşAllah bebiş yakındır 😍

Aaa bide omepa q10 kullanıyorum Niqu Niqu önerdiği gün almıştım tamda adetimde denk gelmişti o zaman başladım içmeye acaba o mu işe yaradı erken yumurtlama oldu. Çünkü onu ilk içtiğim gün bile yumurtalıklarımda bi haraketlenmd hissettim

Hamilelikte bağışıklık düşüyormuş o sebeple çıkıyormuş. İnşallah seninde öyledir 💃 ne kadar kaldı bat a
Batım geçti canım 10-11 de olması gerekiyordu normalde ama olamadım. Test de yaptım negatif.

Normalde göğüs ağrım olur, o da hiç yok ve bu beni düşündürüyor.

Bende de şu an uçuk var bir an heyecanlandım ama başım da çok ağrıyor. Öncesinde baş ağrım olur genelde, gelecek diye bekliyorum.

Ayy hamile değilsem gelsin ve bitsin. Evlendim evleneli hiç gecikme yaşamamıştım 🤔

X