2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teslerim geldii A Afratafrac ve ben döngümün 15. Günü denedim 😀😀😀😀

Eklentiler

• IMG_5846.jpeg
    IMG_5846.jpeg
    120,5 KB · Görüntüleme: 49
İnşallah olmazsın. Gerçi adet ağrısıyla hamilelikten kaynaklı ağrı benziyor diyorlar ama adet ağrısı daha aşağıya vuruyor bence.
Ben bu ay ağrısız adet olucam heralde. Eskiden de çoğu zaman öyle olurdum birden gelirdi.
İçerde çok derinden kımıltılar var sadece, adet şişkinliği oluyor gibi.
Biraz ağrım gelmeye başladı sanki. Ya ben buraya ne zaman böyle bişeyim yok veya şöyle bi durum var desem tam tersi oluyor hemen😄

Teslerim geldii A Afratafrac ve ben döngümün 15. Günü denedim 😀😀😀😀
Bağımlı gibiyiz 😂 ben sakladım kocam bu kadar test aldığımı görmemeli bu ay umursamıyorum dedim 😂 hatta hafta içi tam yumurtlama dönemim ben 3-4 günlüğüne annemin yanına gitmeyi düşünüyorum dedim. Önemli günlere gelmedik mi dedi.geldik ama bu ay boşverdim üstüne düşmeyeceğim dedim olmaz öyle sonra gidersin dedi😂 zaten taktik yapmıştım birazda o dolansın peşimde

Bağımlı gibiyiz 😂 ben sakladım kocam bu kadar test aldığımı görmemeli bu ay umursamıyorum dedim 😂 hatta hafta içi tam yumurtlama dönemim ben 3-4 günlüğüne annemin yanına gitmeyi düşünüyorum dedim. Önemli günlere gelmedik mi dedi.geldik ama bu ay boşverdim üstüne düşmeyeceğim dedim olmaz öyle sonra gidersin dedi😂 zaten taktik yapmıştım birazda o dolansın peşimde
Canım ama bekliyoruz okadar test almışın yaP bir tane😂

Canım ben dün akşam artımed bulabilmiştim onu yaptım ama negatif artık 2 gün kaldı adetimi bekliyorum 😀🥰

Hahahah çok iyi ya 😀😀 taktikler uğurlu gelsin 🙏🏻🙏🏻

X