2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar gebelik test resimlerini şimdi gördüm de benimki hatalı olan mı oluyor acaba

Eklentiler

• FBA16BAC-141F-40C9-90C3-F9B15B381EEC.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 56
Ahaa gebelik çıkmazsa bende bakarim kuzum olmuyor böyle yoksa

Peki bu testlerin hatalı olduğunu nasıl anlarız yada bunlar hakkında bi bilginiz varmı

Eklentiler

• 82CBAC89-B23F-4486-BFA9-900E52A0CA52.jpeg
    98,6 KB · Görüntüleme: 58
İçindeki düz canım bak yapışmışsan göstereyim
Bu testi asla kullanma derim canım adetken bile bana bu şekilde çizgi çıkardı. İki ay üst üste böyle silik pozitif gördüm ikisinde de havalara uçtum hamileyim diye gittim kan verdim kocaman negatif. İnsanların umutları ile oynuyorlar. İnşallah sende bebiş vardır ama başka test kullanmanı öneririm. Burda hatta birçok arkadaş aynı durumu yaşadı. Şikayet eden arkadaşımız oldu. Piyasada çok var bu testten. Sırf merakımdan adetin beşinci günü de yapmıştım bu testten yine aynı çıkmıştı

Doğru canım ayni üzüntüyü bende yaşadım buna kandım gittim kan sevinçten kan verdim negatif çıktı başka test aldım yukardakilerden yarın onları denicektim

Doğru canım ayni üzüntüyü bende yaşadım buna kandım gittim kan sevinçten kan verdim negatif çıktı başka test aldım yukardakilerden yarın onları denicektim
Comfortu da kullanma derim canım hatta erken gebelik testlerinden tamamen uzak durmanı tavsiye ederim. En güvendiğimiz predictorun bile hatalı çıkardığı çok oldu. Genellikle laboquick doğru çıkardı bende.

Zumruduanka96 kuzum geçmiş olsun. Ben elma sirkesi kullanıyorum boğazım ağrıdığında ki çok ağrır. Sulandırıp gargara yapabilirsin inan bana çok iyi geliyor tabi yutmamaya çalış mideni bulandırır. Ben boğazım çok kötü olduğunda içine tuz da koyuyorum sulandırmadan yapıyorum bana çok iyi geliyor. Doktorum önermişti, yıllardır bu şekilde kullanırım en fazla 3 kere yaparsın boğazın temizlenir.

Yatmadan yapayım canım yemek bile yiyemedim ya garibim karnım açlıktan gurulduyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…