2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Laboquik ben de 15 aydır kullanıyorum hiç yalancı çizgi görmedim. Seninki ilginç olmuş
Benlik Bir problem sanırım çünkü tek o marka değil her marka çıkarıyor her ayda kimyasal olamaz herhalde çünkü ağrısız rahat regli dönemi geçiriyorum

beyons Bende 35 yaşındayım kızlar eşim 37 yaşında biz kez şubat ayında gebe kaldım o da kürtaj ile sonlandı maalesef kalbi durdu bebeğimin

beyons Bende 35 yaşındayım kızlar eşim 37 yaşında biz kez şubat ayında gebe kaldım o da kürtaj ile sonlandı maalesef kalbi durdu bebeğimin
Yine gülecek yüzün bebeğim az sabır
Benim de yaş 34 eşim 39 henüz hiç gebelik oluşmadı, ancak eli kulağında nasipse

Ben bu ay akışına bıraktım bebeğimmm sen nasılsın döngünün kaçıncı gunundesin hazırlıklar nasıl gidiyor bakimmm
Oh en güzelini yapmışsın kuzum. Ben de ya yarın ya pazar regl olucam günlerdir test yapıyorum burda bir şey yok malesef.. senin ne kadar kaldııı?

Seninle de aynıyız kuzum. Ben 35 eşim 37. Gene çok Şükür hamile kalabiliyorsun kuzum. İnşallah en kısa zamanda kucaklarımız dolar. Bakalım hsg çekileceğim bi de öyle deneyeyim

Yine negatif ovülasyon yine pik keşke hiç bakmasaymışım ovülasyona

Eklentiler

• 0FA04958-3078-49C3-844D-8C0D5AA6B083.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 61
Offff eşimin kardeşi geliyormus bebeği ile izdirapli 1 hafta beni bekliyor yarın burada olacaklarmis. Istanbuldan geliyorlar. Çok üzüyor beni çok boş konuşuyor eşimde farkında hassassin zaten bir denetim ayarla git dedi normalde bugün seyahatim vardı iptal etmiştim içim almamışti yolu. Onu haftaya ayarlayayim bari kız kürtaj oldum ne bir arama ne bir sorma bebek öldü karnımda 1 kez mesaj attı kurtajdan once o kadar. Ben bunu asla unutmam onun her anında yanında oldum maddi manevi.

Ya da hamileydi bizimde bebek istediğimizi biliyordu. Araba aldı ev aldı diyor ki besigine asacağım kızıma aldım. Gebe kaldım dedim kız delisi olduğumu biliyor diyor ki senin kesin oğlun olacak ne olursa olsun başımın tacı olacak dedim bence uzul kız annesi olmak başka senin oğlun olacak diyor. Niye üzüleyim o benim canım olacak erkekte olsa çok seveceğim diyorum tüh gördün mü erkek olacak diyor. Ayyy ne olsa moral bozar yüzü asık durur boş boş suratına bakar.Tüm enerjim gitti yeminle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…