2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet canım pazar başlarsa adetin pazartesi yada salı gitsen olur hatta benim doktorum 4. Gün çağırırdı özellikle o zaman bakmak isterdi yoğunluğun azaldığı dönemde

CAnm benim senelerdir boyle duzensiz pco falanda demediler ama bilmiyorm
İlaç etki eder inşallAh en kısa zamanda canım benim her zaman aynı etkiyi göstermeyebilir ama olacaktır bikaç gün içinde.

Tablonun çizgiyi çektiği yer yumurtlamanın olduğu günü belirtir. Yumurtlamadan 4 gün önce ve yumurtlamadan 2 gün sonra verimli günlerdir. Sperm 72 saat yaşayabilirken içeride yumurtanın ömrü daha kısadır. Bu noktada bedensel belirtileri de takip etmek önemli bence. Vajinal akıntının kıvamına göre doğurgan günler daha öngörülebilir olur.

Ben kendi yumurtalama paternimi henüz netleştirmedim yaklaşık 5 aydır ateş ölçtüğüm halde. Adetin 15 16 17 günleri çatlamalar oldu bende. Bu düzensizlik öncesinde dkh kullandığım için de olabilir gerçi.

Ateş takibi yapanlarla burdan paslaşabilirsek güzel olur ama

Evet canım pazar başlarsa adetin pazartesi yada salı gitsen olur hatta benim doktorum 4. Gün çağırırdı özellikle o zaman bakmak isterdi yoğunluğun azaldığı dönemde
Tamam canım.
Doktor biraz deneyin olmadı hormon testi yaparız demişti. 6 ay dolmadı ama gidicem. Yapılabilecek bütün testleri istiycem. Bir de mesela pek bilgim yok ama genetik testler varya onlar isteğe bağlı oluyor mu yoksa şunun olması lazım diye şartları var mı? Ne var ne yok bakılsın bi seferde diye istiyorum aslında.

Bende 3 4 ay ateş takibi yaptım aynı dediğin gibi her ay farklı günde olabiliyordu. Dkh hiç kullanmadım ben ona rağmen değişiyor. Bende o ay ki yumurtalık ve yumurta kalitesine bağladım durumu

Aaaa anladım canım iyi yapmışsın o zaman genelde hsg sonrası çok çabuk hamile kalınıyor sanki, bence sen de eylüle kadar nazar boncuklular kervanına katılacaksın inşallah

Kayıp yaşayanlara bakıyorlar diye biliyorum canım bende yaptırcam ama bir türlü gidemedik eşimle. Üniversite hastanelerinde yapıyorlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…