2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla bilemedim ya. O kendi gölgesi sanki, kaç gündür görüyoruz çünkü.

Ateş takibi yapan arkadaşlar bi yardımcı olur musunuz ben de deneyim dedim bu ay ovulasyon testi yapmadım 36.2 gün bugün de 36.4 çıktı adetten sonra 12 gün bugün ne zaman yumurtlama oluyor ne zaman çatlıyor ateş ne zaman düşüp ne zaman yükseliyor bilgi istiyorum sizden

Ama bu ateş kişiye özel bir şey. Bir de regl bittikten sonra hemen başlamak lazım. İnternetteki ateş tablolarını incelemeni öneririm. Kiminin yumurtlama olduğu gün 35.9 u görürken kiminin 36.3 te olabilir.

Mesela, aşağıdaki tablo gibi. Kadının ateşi düşük seyrediyor ve birden artış gösteriyor. O birden artış artık çatladı anlamına geliyor. Ben ovulasyon testi ve ateş ölçümünü aynı anda yaptığımda pik olduğu gün ateşim düşük çıktı baya, çatlama günü birden yükselmişti. Tabi ben o zamanlar çatlama günü değerlendirmek gerektiğini bilmediğim için son ilişkiyi pikte bırakıyodum meğer çok yanlış yapıyormuşum. Bu arada kiminin belki de o ateş düştüğünde yumurtlama oluyordur. Hala ateşle ilgili kafamı kurcalayan şeyler var benimde. Ama düştüğündeki ve çıktığındaki günü değerlendirmek çok önemli onu biliyorum.

Vücudumuzun yapabildiklerine her ay daha da şaşıyorum. Regl zamanı normalde olmayan şeylerin hepsi olup belirti zannediyorum.
Aslında korunmadığımız için rahim hamile kalmaya çalışıyormuş ve yalancı gebelik belirtileri yaşatıyormuş bu dönem bize. Bunu öğrendiğimden beri hiç bir belirtiyi umursamıyorum

Aslında korunmadığımız için rahim hamile kalmaya çalışıyormuş ve yalancı gebelik belirtileri yaşatıyormuş bu dönem bize. Bunu öğrendiğimden beri hiç bir belirtiyi umursamıyorum
Aaaa çok mantıklı. Ben de geçen aylardaki gibi kaptırmadım kendimi bu sefer. O rahatlık geliyor galiba insana bi yerden sonra, vakti gelince olacaktır diye düşünmeye başlıyorsun

inşallah canım idrar testinin markasını değiştircem ya bir de surelab kullanıyordum laboquickle yapcam bi de

Bak canım ateş tablom adetken başlıyorsun ölçmeye. Keskin bir yükseliş düşüş oldugu zamanlar yumurtlama yakın oluyor. Herkesin ateşi kenidne özel ben düşük ateşliyim mesela ateşim dipe çöktümü sonrasında 2 güne çatlıyor. Şimdi bu tabloda yarın 36.3 yada 36.4ü görürsem çatlamış olcak. Program 3 yüksek ateşten sonra çizgi çekecek çatlama gününe

Eklentiler

• E14FFE18-4672-4A67-BB9D-A58634678D33.jpeg
    112,3 KB · Görüntüleme: 38
Belki daha yeni salıyor betayı, dur bakalım. Sabah ilk idrar ile teste devam et elinde fazla varsa. İnşallah alırız senden de güzel haber
İnşallah yaa kasık guruldanmalari oluyor ya adete yakın bende hep olur.bu sabah öyle uyandim sonra da adet olurum normalde. İnşallah olmaz bu da tuhaf belirtidir bugün 11. Gün yarin yapayim daha dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…