2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

canım galiba hamileyim salı günü 78 çıktı yarın tekrar kan vercem ama testim koyulaşmıyor anlamadımsizce erken mi bu değerler için koyulaşma .bazıları öyle diyor
Belki testten kaynaklı bir problem vardır sıkma canını Ben hatırlıyorum bir arkadaşta koyulaşmıyor zannetti başka marka yapınca gördü koyulşmasını. Zaten bugün kan verirsin İnşAllah yükseldiğini görürsün

Evet evet çok haklısın pik günü olan da çatlama günü olan da hamile kalıyor sonuçta nasipte varsa olacak inşallah

canım galiba hamileyim salı günü 78 çıktı yarın tekrar kan vercem ama testim koyulaşmıyor anlamadımsizce erken mi bu değerler için koyulaşma .bazıları öyle diyor
Panik yapma hemen nasılsa kan verecekmişsin bugün koyulaşma olmaması test kaynaklı olabilir boşuna strese sokma kendini
Evet evet çok haklısın pik günü olan da çatlama günü olan da hamile kalıyor sonuçta nasipte varsa olacak inşallah
Canım ben de senin gibi çok taktım gecen ay piki kaçırdım mı tam pik olmuş muydu değerlendirebildim mi diye ama inan boşa stres olacağı varsa olur tek ilişkiyle bile hamile kalabilenler var.

Ben yine çok hafif gölge görüyorum ama artık olsaydı tam olarak çıkardı değil mi kızlar? Gece sol kasık ağrım o kadar arttı ki uyutmadı resmen hala da ağrıyor. Reglden önce benim hiç böyle bir ağrım olmazdı ama test de ortada

Eklentiler

• IMG_3224.jpeg
    285,1 KB · Görüntüleme: 81
Bir yandan çok sevindim. Bir yandan da koyulaşmıyor diyince bir tedirgin oldum. Aslında bugün de verebilirsin, aynı saatte ve aynı yere. Tam 2 gün oluyor çünkü bugün. Değer 2 katı artmış mı artmamış mı daha net belli olur.

Selam kusura bakma bayadır hayat koşturmasına kaptırmışım hayaller suya düşünce.
SAT 05 Temmuz BAT 03 Ağustos

Canım ben de senin gibi çok taktım gecen ay piki kaçırdım mı tam pik olmuş muydu değerlendirebildim mi diye ama inan boşa stres olacağı varsa olur tek ilişkiyle bile hamile kalabilenler var.
Çok haklısın canım, bir zamanı var ve o zaman gelecek boşu boşuna kendime zehir etmeyeyim bugünleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…