2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

1 gün adetim gecikti sizce var mı geçen ay adetimden 6 gün sonra 3 gün kahve rengi akıntı geldi şimdide test yaptım böyle çıktı
IMG20230712210423.jpg

Ay evet sanki patlıcan gibiyim ovu takip etmedim ama ilk defa böyle şiddetli oluyor dün gece de ilişki oldu şuan içerde ne oluyor çok merak ediyorum
Bir doktor bana şey demişti ne güzel işte yumurtlama zamanlarını anlıyorsun insanlar onun için neler yapıyor demişti, anlasam ne olucak hiç hamilelik görmedim 😂

1 gün adetim gecikti sizce var mı geçen ay adetimden 6 gün sonra 3 gün kahve rengi akıntı geldi şimdide test yaptım böyle çıktı
Eki Görüntüle 3271451
Valla aşırı silik bir çizgi var evet görünüyor ancak bu test buralarda herkese yalancı pozitif çıkartan test mi acaba. Markası nedir?

Bir doktor bana şey demişti ne güzel işte yumurtlama zamanlarını anlıyorsun insanlar onun için neler yapıyor demişti, anlasam ne olucak hiç hamilelik görmedim 😂
Ama öyle demeeee cidden bak kimi insan o yumurtlamaya görmek için can atıyoo elbet göreceksin yumurtlama varsa elbet er yada geç olucakkkk 🥰

Artı Med test hemen çıktı çizgi durdukça daha belirginleşti ama belki de bozuktur

X