2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim de baya ağrım var sağ kasığımda. Ancak akıntı filan yok. Ama demin aklıma geldi, geçen ay da çekmiştim bu ağrıları, o zaman korunuyordum üstelik. Bence belirti filan değil bu

A Afratafrac ara vericem dedim ama dayanamadım ben geldim 😀😀 döngümün 11. Günündeyim bu ay sadece omepa q10 kullanıyorum ovülasyon testi yapmıyorum ama ilk defa 11. Günde sol kasık bacak ve bel ağrısı yaşıyorum sanırım yumurtlama gelmek üzere 💃 sat 2 temmuz bat 31 temmuz 💕

A Afratafrac ara vericem dedim ama dayanamadım ben geldim 😀😀 döngümün 11. Günündeyim bu ay sadece omepa q10 kullanıyorum ovülasyon testi yapmıyorum ama ilk defa 11. Günde sol kasık bacak ve bel ağrısı yaşıyorum sanırım yumurtlama gelmek üzere 💃 sat 2 temmuz bat 31 temmuz 💕
Bebişim hoşgeldin yaa. İyi yaptın valla. Tabloda pembeye boyucaz seni de nasipse 🙏

Eklentiler

• IMG20230712203653.jpg
    IMG20230712203653.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 75
Valla bende yarından başlarım yapmaya galiba 😂 Ama bu ay olmazsa önümüzdeki aya hiç gebelik testi almam regl gününü beklerim.
Ay başla başla gözümüz gönlümüz açılsın 😂 inşallah bu ay olacak ama gelecek ay için söylediğin şeye ‘yav he he’ diyorum afroşum😂

X