2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sabrın sonu selamettir derler canım rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyor çok şükür bir evladın var inşallah yine olacak inanıyorum 🙏🏻🌸 doktora gittin mi peki süreç nasıl gidiyor
Gittim canım rahim filmi de çekildim hiçbir sorun yok eşim sperm testi de yapıldı sorun sıkıntı yok ama demek ki zamanı var bekliyorum bu ay tam bir yıl oldu. Demek ki beniö böyle biraz uğraştıracak.ilk çocuğumda da 15 ay sebepsiz olmamıştı. Bu ay da olmazsa önümüzdeki ay doktora tekrar gideceğiz artık klomen mi çatlatma mı aşılama mı ne yapılıyorsa yapılsın istiyorum

Ay çok değişik birsey oldu kızlar işten geldim arabayı parketmeye çalışıyorum her zaman parkettigim yer yemin ederim patinaj çekip durdum sanki orada birsey var geri gidemiyorum neyse bir tane kadın kızını tuttu elinden götürmeye çalışıyor küçük 3 yaşlarında kız meğersem bana bakıyormuş el salladi el salladım sonra baya bir el salladı en son öpücük attı gitti yicemmmm neyse gulumsedim güzel bir an oldu. İndim arabadan neye takılıyorum diye birsey yok tekrardan geri aldım arabayı anam pat diye normal girdi ben şok 🤣🤣🤣 kafayı yiyorum galiba artık hshhaha
Kız çocuğu enerjisi yükleniyorrrr😍

Kızlar yumurtlama doneminde karin ağrısı sağlı sollu cektinizmi şuan acayip karnımın sağ tarafı çok ağrıyor ve davul gibi şişim karnım şiş acaba yumurtamı çatlıyor yoksa gaz sancisimi🤔🤔

Ay evet sanki patlıcan gibiyim ovu takip etmedim ama ilk defa böyle şiddetli oluyor dün gece de ilişki oldu şuan içerde ne oluyor çok merak ediyorum
Keşke görme imkanımız olsa 😅 ama yumurtlama zamanı bendede olduğu var
Kızlar benim sağ kasiğim ve bacağım yerinden çıkmış gibi ağrıyor yaaa
senlen ikimizin daha 8 nereleri ağırcak bekle sen 🤣🤣

X