2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aaaaa o çok önemli. Sen başla test yapmaya bugünden o halde.

Benim de çatlama 4 temmuz canım. Senin sonucun nasıl çıktı bana da atabilir misin aynı mı sonuçlarımız bakmak isterim. Bana bi ilaç kullanman lazım dediler bi gerek yok dediler

Yaaa bal damlıyor ağzından benim de aklıma o geldi biliyor musun en son oglendi ya ilişki bı de o zamandan bu zamana 3 gün oluyor tam o sira bulustularsa diye düşündüm nasip kısmet ama sağlıkla gelsin de iki duyguyu da tatmak isterim

Olabilir canım. Senin dün testin nasıldı? Bugün pik mi olması lazım gibi yani?
Benim testler bir gün açık bir gün koyu şeklinde devam edip benimle dalga geçiyorlardı canım dün gece uyumadan yaptım silikti bugün sabahki pik çıktı

Eklentiler

• IMG_20230712_160212.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 53
Su idrarı seyrettiği için silik çıkması muhtemel eğer testiniz varsa 2 saat sıvı almadan tekrar yapın derim, ama eğer dünde pikse bugün çatlaması da Bir ihtimal
Dün pik değildi aslında biraz koyulasti sadece ama bu ara benim bir koyu bir açık gidiyordu. Femometerde bir %10 bir %54 falan oluyordu hep böyle düşe çıka gitti dün 50lerleydi yine akşam uyumadan yaptım silikti umursamadım sabah pik gördüm öğlen sıvı alınca tekrar silikti. Göğüslerim büyümüş bu ara olacağını anladım bir de karnimda hafif ağrı oldu ama bu kadar hızlı çatlama olacağını hiç düşünmemiştim

Hep aynı saatte ve 2 saat önceden yeme içmeyi bırakıyor muydun canım?
Ben genelde sabah ilk idrardan sonra bir iki yudum suyla folik asitimi içiyorum, o idrarla yapiyordum testlerini haftasonu sadece biraz zaman kayması olmuş olabilir. Onun haricinde gece yaptığım testleri attım zaten silik olunca. Buraya yapistirdiklarim sabah yaptiklarim. Daha önce kullanırken de ikinci idrarla yapiyordum o da işte içtiğim bir iki yudum su oluyordu. Bu sefer öğlen yapasim geldi ama çok su içmiştim silik çıktı. Akşama bir daha sıvı almadan deneyeyim diyorum. Bugün ilişki olur zaten ama 2 güne bir devam ediyorduk dün yorgunluktan olmadı inşallah kacirmamisimdir

Çatlamadan sonra 10.gün yükselmiyor mu ama beta canım?
Yok. 7. gün başlıyor azcık azcık yükselmeye ancak kanda çıkıyor. Testte çıkmaz. 8. gün testte aşırı silik öğrenenler oldu. Senin o pıhtılaşma durumu önemli. Zaten yarın 9. gün yanılmıyorsam biraz idrar tut akşam bir tane yap, sonra yarın sabah ilk idrar ile denersin. Kaset testte çıkma ihtimali düşük ama şansını denmiş olursun. Freely ve artımed in T1 T2 li testi 5 betayı algılıyo diyen çok oldu

destinesiaa
2 kimyasal gebeliğim var ikiside öğrendikten sonra bi hafta bile olmadan düştü. Doktor sadece ilaç kullanacaksın dedi ama iğne olması gerektiğini düşünüyorum.

Eklentiler

• IMG_7363.jpeg
    200,9 KB · Görüntüleme: 44
Elimde innovitanın testi var 3 tane. İyi diye biliyorum bu markanın gebelik testini yarın sabah ilk idrarla yaparım bakalım inşallah çıkarda hemen ilaç kullanmaya başlarım

destinesiaa
2 kimyasal gebeliğim var ikiside öğrendikten sonra bi hafta bile olmadan düştü. Doktor sadece ilaç kullanacaksın dedi ama iğne olması gerektiğini düşünüyorum.
Senin o gen homozigot. Benim ikisi de heterozigot çıktı Hematolojiye gidicem. Ama nolur nolmaz bebe aspirini yutuyorum şimdiden benim de iki kimyasalım var canım. Aynı anda öğrenicez eğer gebeysek. Günlerimiz aynı. Rabbim inşallah ikimize de nasip eder sağlıklı gebelik

Genetik doktorum Hematoloji ilgilenmiyor pek fazla diye beni kadın doğuma yönlendirdi canım ama sen gene de git belki orda bi tedavi önerirler. Bende bu sabah sıcak suya limon suyu koyarak içmeye başladım doğal kan sulandırıcıymış. Akşama da coraspin içmeye başlıycam. İnşallah canım gerçekten zor bi süreç

Gerçekten çok zor ne yapacağımı da bilmiyorum içme diyo doktorlar ya da kalp atışını duyunca başla diyo ama duymadan kaybediyorum zaten. Kese bile yok. İnşallah güzel hayırlı sonuçlar alırız

kızlar idrara çok sıkışırsın gibi bir sancı şişlik hissi baskı ama idrara sıkışık değilsin ve şişlik yok hissi var sadece. öyle bir hamilelik belirtisi olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…