2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amh kaç sende?takviye kullanıyormusun yumurta için?

Aaa bak bunu bilmiyordum ilk defa duyuyorum, demek iyi bir sebeple yapıyorlarmış. Sabah sabah yükseldim devletimin doktorlarına
Ben de özellere asla güvenmiyorum mesela hiç düşünmedim o yüzden özele gitmeyi. Büyük şehirde olduğum için devlet alternatifim var çok şükür o yüzden de özele gitmek zorunda olmadım küçük şehirler için daha zor, seçme şansının olmadığı yerler için de.

Ne kadar güzel, çok iyi doktorlara denk gelmişsin hep demek

Bakalım Allah ne göstericek Afracım. Dün çok dua aldım herkesten. Senin bebek mevlidini okuyalım birdahakine dedilerhepimiz güzel zamanlarda hamile kalalım inşallah amin. Bugün yıldonümümüz. Yumurtlama 4. Gün. Tutarsa yıldonomümde hamile kalmış olucam bu aralar sıkışığız eşim önemsemiyormuş gibi boşver yıldonumu dedi gurur yaptım sessizce bekliyorum. Triplensem mi akşamımı beklesem

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Arkadaşım hamileyken bir doktora gidiyordu doğumdan sonra bebeğin fiziksel olarak bir sorunu olduğunu gördüler hamileyken farkedilebilecek birşey ama bunu doktoru söylemedi doğumdan sonra söylediklerinde de hiç oralı bile olmadı hiç onunla alakası yokmuş gibi ve böyle güvensiz durumlara çok denk geldim. Dediğiniz gibi olay iyi ve etik çalışanlara denk gelmek.

0.72 canım. Doktor önermedi hiçbir şey gerek yok dedi. Adetliyken gittiğimde solda 4-5 sağda 7 yumurta gördü
Valla benim bir sürü yumurtam oluyordu ama hamile kalamıyordum.Sen doktoru neden dinliyorsun al kendin takviye kullan..bir zamanlar her ay mfk alıyordum hiçbir doktora gitmedim bile..evet çok para verdim ama depoladım kendimi hiç pişman diğilim hem doğalda hamile kalmıştım..şimdide yine vitaminler sayesinde kaldım.Kesinlikle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…