2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geliyor geliyorrrrr bebiş geliyorrr bak gördün müüüü

Günaydın. Bugün sabırsızlığımdan dayanamadım test yaptım. Çatlamadan sonraki 8. Gün Predictor early koca bir negatif

Teşekkür ederim balımm hala şaka gibi geliyor bana baktım şimdi Mayısa denk geliyo. Boğa ve ikizler arası son 1-2 günle ikizlere kayabilir
Belirtilerin zaten çok benziyordu bir şey demek istememiştim hadi sağlıkla artsın değerlerin inşallahh kuzum kan mı vereceksin testle mi takip edeceksinn?

edahandro maaaavi bugünkü ovulasyonumda böyle kasıklarda ağrı var hafiften ve hapşırıkken kramp giriyor ve mide bulantım var

Eklentiler

• IMG_2317.jpeg
    108,6 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_2316.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 48
Belirtilerin zaten çok benziyordu bir şey demek istememiştim hadi sağlıkla artsın değerlerin inşallahh kuzum kan mı vereceksin testle mi takip edeceksinn?
İnan bende belimin ağrısından korkuyorum regl ağırlarım gibi aynıı ama tabi bu iki üç gündür benle.. ımmm şey beni biraz kan tutarda o yüzden o işi kaset testte kıpkırmızı gördükten sonraya bırakıyorum. Bikaç gün sabredip regl tarihini atladıktan sonra ikinci testi yapıcam inşallah

Hayırlı olsun canım benim rabbim kucağınada almayı nasip etsin sen ne denemiştin bu ay

Benim de çokk belim ağrıdı kuzum testle öğrendikten sonra biraz hafifledi. Sabrına hayran kaldım en güzelini yapıyorsun regl tarihinde direkt kan verebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…