2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay sende beni güldürdünnnnn yapman lazımmmmmm
Yap kız bende merak ettım sımdı genc-anne , bu ay 3 gun çörek otu bal yedım,bır ıkı gun erken yumurtlayacam belırtıler erken basladıgercekten faydalı sanırım.bu ayı degerlendırecem bitti benımkının cocuk yapılmıcak cezası hahahcocuk yapalım dıye gezıyo arkamda.

Evet canım Allah’a çok şükür eşimle aynı kafadayız o yönden çok şanslıyım 12 gün bugün şu piki bi görsem

Hasret kalmış adam ne yapsınnnn

Yaaaaa değerlendirecek misin o gün geldi mıııı yuppiiiyy çok sevindim tekrar hoşgeldin o zaman diyelim sana güzel haberler aldığın bir ay olsun kuzum

14. Güne göz kırpıyor gibiydi testin ama tabi belli olmaz bu işler.
Yakınlarım baya hissediyorum yaa ay çok heyecanlıyım benımkıde alışmış bugün dolumu boşum diyo garibimin başı ağırmış hadi dedim sana tatil bu akşam ayy 2 gündür gecenın 2 sinde yapıyoruz uykulu uykulu

Köy hayratı muamelesi yapıyoruz o kadar haklılar ki. Gubse özayın bi filmi vardı elti miydi adı neydi. Orda eşi "köy hayratı mı sandın sen bunu" diyordu karısına iyi bugün enerci depolayın. Bitter çikuluta yemeyi ihmal etmeyin. Sana diyorum da biz yemiyoruz. Yarın alacağım bitter. Bizim de günler yaklaşıyor artık.

Aaaa bitter çikilata ne ile yarıyo ay Allah seni inandırsın benımkıde çeşmemi bu sürekli diyo bende dipsiz kuyu diyorum

Yaaaaa değerlendirecek misin o gün geldi mıııı yuppiiiyy çok sevindim tekrar hoşgeldin o zaman diyelim sana güzel haberler aldığın bir ay olsun kuzum
Yerım senı amaaaaçok tesekkurler canımm benimmovulasyon fln yapmadan degerlendırcem bakalım hayırlısı olsun.sendende çok guzel haberler beklıyorum takipteyim

Aaaa bitter çikilata ne ile yarıyo ay Allah seni inandırsın benımkıde çeşmemi bu sürekli diyo bende dipsiz kuyu diyorum
edahandro
Yaaa bende eve geldikten sonra bugün erken yapalım dedim daha dün yaptık ya bi daha mı yapcaz dedi ki normalde benim koca meraklısıdır yapalım yapalım modunda bu ay bezdirdim sanırım daha yumurtlama oldu mu olmadı mı bilmeden 5 gündür üst üste

O filmi izlemediyseniz bi izleyin çok komik. Eltilerin savaşıydı sanırım adı.. bitter de spermi hızlandırıyor diye biliyorum. İlişki öncesi yemek öneriliyor (yani bi kaç saat önce), ben kendim de sevdiğimden yiyom, kadına yararı var mı bilmiyorum ay ben bunu size söylemedim mi hiç, bu bitter önemli. İnternetten de bakın isterseniz.

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-06-20-25-09-688_com.android.chrome.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 22
Kız adamı bıktırma dur yımırtlama günlerinde kaçacak adam

Öncelikle bana lütfen siz deme kendimi yabancıymış gibi hissettim aşk olsun
Elitlerin savaşını izledim komedi tam
Yok bitteri söylemeyi unutmuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…