2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ya bişey sorcam. Bugün yumurtlamanın 6. Günü kasık ve bel ağrılarım var. Çok umutlanmak istemiyorum ama bariz ağrıyor yani. Her neyse ben sık sık vajinal mantar olurum. Şimdi gene olmuş, evde funit hap ve gyno máx var. Gebelikte bunların kullanımı kötü diye biliyorum. Gerçi gebelik var mı ondan da emin değilim. Siz olsaydınız napardınız edahandro melisaa93 @hamileyimmmm Zumruduanka96 A Afratafrac O ozgeeeee1 Linakiz golden-snitch ve aklıma gelmeyen diğer kızçelerim
Akıl verir misiniz bana

Ben kullanmazdim canım, eğer çok ileri safhadaysa dr'a görün istersen gebelik şüphen olduğunu da söylersin ona göre bir tedavi uygular ama kendin bir ilaç kullanma bence bu süreçte

Ovulasyon testini mi diyorsun kuzum valla bakalım bu ay da böyle olsun dedim kuzum yaa

Pardon

Dr a bi danış canım nosu olan varsa

Benim çok bilgim yok bebeğim daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır. Eğer çok rahatsız eden bir durum varsa doktora git bence

Öyle mi yapsam her eczanede her marka olmuyor kesin sonuç verecek öneri var mı paraya kıyıp prosedüktör mü alsam onun yanılma payı var mı
Predictor güzel bir test ama freely ile aynı zamanda çıkartıyor demişti birisi sanki yani boşuna para verme istersen ama predictor varsa net gösteriyor kuruma yapıyor mu emin değilim

Merhaba Kızlar,

Günde 2 fincan açık çay ve bir sütlü filtre kahve içen birisi gebe kalabilir mi sizce?

Açıkcası regli olmadım, kahve ve çay içiyorum bu engel olur mu sizce? Doktorlar çok değil miktar diyor, ama benim kadar kahve ve çay tüketip gebe kalan var içiniZde merak ettim.

Gebe arkadaşlarım bana cvp verir misiniz

Doktoruma sorup ona göre kullanırdım kuzum.

Her bünyede değişebilen bir durum olabilir ben genel olarak her gün bir sade filtre kahve içerim, eşimin çayla pek arası yok o icmeyince ben de çok içmiyorum, tutunma haftası arkadaş görüşmeleri vs derken çayı çok fazla tükettim bence dikkat edilmeli ama yine de tutundu şükür filtre kahve sutluymus zaten çok sıkıntı cikartmaz diye düşünüyorum 2 fincan açık çaydan da aynı şekilde problem çıkacağını sanmıyorum tabii bir uzmana da danışmakta fayda var

Aynı günlerimiz umarım güzel sonuçlanır göğsünde hassasiyet var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…