2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

24 ağustosta dr yumurta baktı 17.5 idi canım. 31 ağustosta konrol yaptı dökülmüşlerdi. regle 10 eylül gösteriyor ama dr 13 eylülde test yap dedi ben baya erken yaptım...
Bayağı erken olmuş negatif çıkarsa da üzülme kuzum çünkü erken yani. Hayırlı sonuçlar inşallah

Hayırlısı inşallah canım test sipariş verdim gelince yapacağım bakalım erkn gebelik Testi yapsam bir hafta önceden çıkar demi prodoctor marka
Benim regliye 4 gün kala çıktı kuzum prodoctor ile. Kaset test freely aldım bende evde stoğum var günüm geçmeden yapmayı düşünmüyorum geçen ay kimyasal geçirdim çünkü

doktora gittim 24 ağustosta gördü yumurtamı 17.5 mm idi, sonra 31 ağustosta tekrar çağırdı yumurtalar düşmüştü rahme göremedi bir şey.. kaç gün geçmesi gerekiyor ki
Canım sen bence test kullan günü gününe öğren, nezaman düşer filan bilmiyorum 17 mm nekadar zamanda büyür çatlar onu kestirmek güç biraz

Ay bilmiyorum gözlerime inanmıyorum artık 10. Günüm daha bi belli olması gerekmezmi bilmiyorum ama hiç pozitif görmedim de
Ama şöyle düşün tam çatladımı gün döllendimi onu bilmiyoruz ki ama ben görüyorum ya bu yanılma olabılcenı sanmıyorum senden bı rıcam olucak farklı bı test alsan eczaneden bıde öyle denesek

Öyle mi yapsam her eczanede her marka olmuyor kesin sonuç verecek öneri var mı paraya kıyıp prosedüktör mü alsam onun yanılma payı var mı

Öyle mi yapsam her eczanede her marka olmuyor kesin sonuç verecek öneri var mı paraya kıyıp prosedüktör mü alsam onun yanılma payı var mı
Ordaki testler hakkknda pek bılgım yok ama ben başka testtedir bunlarda gördümüzü görecekmişiz onu çok merak ediyorum ya kızlar varmı önerebileceğiniz test melisaa93 ve diğer kızlar

Selam kizlarrr bugün hiç okuyamadım herkes iyidir umarım
maaaavi yumurtlama ağrın var sanırım inşallah yerleşme ağrılaridir
fnd_50 takviyeler harika inşallah o ay bu ay olacak yerde ortada ki ne anlamadım ama tüpte olan ?

İlk önce sipariş vermiştim o daha erken gelecekti ama yolda kırılmış tekrar iade oldu yenisini verdim dün bugün geldi aşırı hızlı geldi şaşırdım ben de
Evet evet biliyorum ondan şaşırdımm ne güzel yetişmiş bu bir işaret olmalıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…