2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar birşey soracağım beyaz şeffaf su gibi akıntım var koku kaşıntı vs yok bu neden oluyor ( ismimi değiştirdim bu arada Akgün35ti daha önce gruptayım yani)

Yaaa bende ilk başta öyle oluyorum adete yakın sıkıntı stres sonra kapanış

Evet kuzum evet yerleşiyor güzelce inşallah 3 defa baktırdıysan yeter bence kuzum 5. Hafta kese görmeye gidebilirsin istersen benim randevum yarın 11.30 da inşallah kesemi görürüm dua edin
Canım naptın keseyi görmüşsündür inşallah

Ya işte benim eşim askeri personel izni falan da önceden ayarlamak gerekiyor. Şimdi izni ayarlayıp oraya kadar gidip el boş dönersek çok canım sıkılır. Doktora instagramdan yazmıştım umutsuzca. Bugün dönüş yapmış hastane numarasını ve dahileriyle numarasını ayrıca kendi numarasını yazmış bana ve ekip arkadaşlarıma ulaşabilirsiniz diye.kaydettim numarasını.önümüzdeki ay randevu bulamazsam direkt numarasından ulaşmaya çalışacağım çok mutlu oldum ya.

Nasılsınız kızlar bugün test yapan varmı bakalım temizlikten pek bakamadım sabahtan beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…