2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar kasıklarımda yumurtlama ağrısı var çok hemde akşam başladı adet ağrısı gibi değil gebelik değilse bu neeeee ovülasyon testi yaptım negatif tahmini olan var mı

Kızlar kasıklarımda yumurtlama ağrısı var çok hemde akşam başladı adet ağrısı gibi değil gebelik değilse bu neeeee ovülasyon testi yaptım negatif tahmini olan var mı
Canım adete ne kadar var benim adete 1 hafta kala yumurtlama ağrısı olmuştu kızlar hep çift yumurtlayinca ben de öyle sanıp test yapmıştım ovu testi, negatifti

Canım adete ne kadar var benim adete 1 hafta kala yumurtlama ağrısı olmuştu kızlar hep çift yumurtlayinca ben de öyle sanıp test yapmıştım ovu testi, negatifti
Canım çatlamanın 9. günü buzamana kadar yoktu gündüzde yoktu anlamadım testte negatif hem gebelik hem ovülasyon aynı yumurtlama zamanındaki ağrının şiddetlisi şuan

Canım çatlamanın 9. günü buzamana kadar yoktu gündüzde yoktu anlamadım testte negatif hem gebelik hem ovülasyon aynı yumurtlama zamanındaki ağrının şiddetlisi şuan
İnşallah hamileliktir benim yanlış hatırlamıyorsam 6. Gün gibi olmuştu yumurtlama ağrım, belki geç döllenmedir

Canım bende ümitlendirmek istemem ama benim en belirgin belirtim yumurtlama ağrısı gibi kasık ağrısı. Bir önceki ay da böyle ağrım olduğunda ikinci kez yumurtlama yaşamıştım. Ama geçen ay tekrar test yaptığımda benimde ovulasyon testim negatif çıkmıştı. İnşallah seninki de hamileliktir. Geç döllenme olduğu için de teste yansımıyordur, en kısa zamanda pozitife döner

Kızlar ben bugün doktora gittim karından keseyi gördük şükür 2 hafta sonrası için Rand aldım kalp atışını da duyabiliriz insallah
Yaaa hayırlı olsun kuzum kalp atışlarını da sağlıkla duyacaksın inşallah kaç haftalık da gösterdı bebeğim keseyı

Canım çatlama tarihim belli ilişki tarihi de geç döllenme nasıl olabiliyor biliyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…