2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar sakin mesajları takip ediyorum ama ikiniz içinde söylüyorum böyle yaklaşmayın birbirinize birbirinizi kırınca elinize hiç birşey geçmicek çünkü Allahım yıne bu aya bişeylermi oluyo yoksa

Teşekkür ederim haklı zaten birden aydınlanma olduğu için alınmıştım sevdiğim bir ablam zaten dikkat edicem tekrarı olmaz

Nolur ol

Kızlar sakin mesajları takip ediyorum ama ikiniz içinde söylüyorum böyle yaklaşmayın birbirinize birbirinizi kırınca elinize hiç birşey geçmicek çünkü Allahım yıne bu aya bişeylermi oluyo yoksa
Ben sakinim canım bir kişi söyleyince empatiler çiçekler havada uçuşuyor da ikinci yorum gelince mi tersleniyoe

Üslubu o şekilde rhfbrkjngjrgltg

Valla kızlar kırdıysam dediğim gibi özürdilerim. Ama tatlı dille imalarda bulunuyorum bakıyorum olmuyor direkt konuya giriyorum çünkü arka plandan şikayetler olabiliyo. Bu yüzden topikte herkes mutlu olsun ve hevesini, umudunu kaçıracak bir şey olsun istemiyorum.

Hepiniz beni için ayrı ayrı pırlanta gibi değerlisiniz.

L A L Bebeğim lütfen O ozgeeeee1 ye de kızma. O da beni savunmak istemiş ister istemez. Burada hepimiz kardeşiz bir yerde

Kızlaar ne olur sakin olun
Bakın bir çok kişi var burada morali bozuk olup burada Eylül için motive olan, pozitif bir topicti burası lütfen öyle kalsın
Kimse kimseyi kırmadan yolumuza devam edelim. Negatifligi uzak tutalım derken yine dolunay gününe döndü burası
Hamilelerimiz ayrı hassas, bebek haberi bekleyenler ayrı o yüzden herkesin empati yeteneği olduğunu düşünüyorum lütfen kimse kimseyi kırıp üzmesin pozitif devam edelim

Sevdiği ablası uyarınca sorun olmadı kuşum benimki sorun oldu üveyim ben ajsjsjsj

Ben sakinim canım bir kişi söyleyince empatiler çiçekler havada uçuşuyor da ikinci yorum gelince mi tersleniyoe
Şöyle düşünelim hani sende haklısın burda yorum yapmakta serbestiz ama tam konu kapanacakken belki bende bırsey yazsam dahada uzucak ama bırebır rahatsızlığını belırtı afratafra ıkısı konuşurken uzamasın dıye öyle demiştir kötü düşünme balım benim biz burda çok iyi dostluklar aile edindik

Bebeğim sakin ol lütfen şuan hamilelik hormonları filan da üst düzeyde sakin sakin

Yok zaten arka planda şikayetlerin olduğu belli bu Arkadaşta yazmış belli ki niye tekrar tekrar aynı şeyleri yazayım özür diledim kabul eder yada etmez ben olması gerekeni yaptım dikkat edicem dedim ısrarla devam ediyor onu anlamadım amacı ne .

Evet kuzum sende tam bi müdürlük var despotsun şaka bi yana tabiki de kuşum öyle konuya giriceksin yoksa çok laçkalaşırdı buralar seviyorum seni

Canım bak hala tahrik ediyorsun. Neye devam etmişim ben konuyla alakalı hepi topu iki tane mesaj yazdım sana. Benim muhattabim belli diyerek tersleyen sensin.

Canım bak hala tahrik ediyorsun. Neye devam etmişim ben konuyla alakalı hepi topu iki tane mesaj yazdım sana. Benim muhattabim belli diyerek tersleyen sensin.
Şikayet edenlerin birinin de sen olduğu kesin zaten şikayetini özelden bildirmişsin tekrar neden yazıyorsun?

Sevdiği ablası uyarınca sorun olmadı kuşum benimki sorun oldu üveyim ben ajsjsjsj
Haklısın orada fazladan çıkıştı olayın sıcaklığı ile o an da, ister istemez kendine bu tarz bir yorum beklemiyordu benden ve üzülüp sana patladı gibi oldu.

L A L bence de orada bir kişiyle muhattabım derken birazcık ayıp oldu. Seni de anlıyorum, zaten cevap veriyorum başkasının yazmasına ihtiyacım yok demek istedin ama bu sefer de karşındaki kırıldı.
Hatırım için uzamasın konu

Bazen en büyük erdem bu tarz durumlarda unutup önüne bakmak oluyor. Ben biliyorum 1 saat sonra ikiniz de birbirinizin yorumlarını beğenmeye de destek olmaya devam edeceksiniz.

Öyle yapıcam tekrar teşekkür ederim, yaptığı psikolojik baskıdır ama birden peş peşe gelmesi rahatsız etti bir kişi ve grup yöneticisi sen olduğun için senin uyarın şahsen bana yeterliydi. Kendisinden de tekrar Özür dilerim TEKRARI OLMAZ.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…