2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG20230905153516.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG20230905152640.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 51
İlk kez duydum canım şok oldum. Nasıl bir şey acaba

Her şey inanmaktan geçer önce Allah'a sonra bitkilere güven bitkiler destekleyicidir zaten dinlendirmene gerek yok kendini 7-15 gün ara yeterlidir.
Ben o kadar bitki denedim ki Meryem Ana otu ısırgan otu. Hayıt suyu / otu civan perçemi aslan pençesi. Dağ kekiği. Taze Nane çayı hepsini dinlendirip ya da bir çoğunu bir arada kullanmak için çoğunu da adetim az gelsin sancım azalsın diye kistten dolayı çok ağrılı geçiyordu . İşte en sonki yaptığım üçleme kistimi baya küçültmüştü (hayıt tohumu aslan pençesi civan perçemi) adetim bitimi sonrası soğan suyu içmek istiyordum bakalım. Ha bir de bekarken bile soğan suyu çoook içtim

Kimisine Enfeksiyon yaptığını okudum bende, hassas tenlilere yapıyormuş bende hiç öyle birşey olmadı ilk sıkım da hafif yanma olmuştu 5 saniyelik sonra geçmişti
yaa ben hayatımda enfeksiyon bilmem ama kullandığımı doktoruma söylemedim :/ ama ultrasyonda doktor bile dediki idarın partikurlu şase kulllndırdı o ay ve hala yanma var bende şimdi aklıma geldi ondanmı oldu acaba diye

Ben kullandım işe yaramadı hatda evde bir kaç tane duruyor aksine eşimde bende beğenmedik normalde bu olmadan bende geri akmaz bununla daha çok geri akıtıyor yani ben kesinlikle beğenmedim..
yani bende 3 tüp kullandım ama hiç içime sinmedi gercekten ve bu ayın buyuzden mi boşa gitti diyede aklım takılıyor

Kızlar yatmak ne zormuş yata yata sıkıldım 3 günde patlıycam valla daha çok halsizleştim yatmktan inşallah cumaya geçmiş olur kanama gerçekten zormuş rabbim herkese sağlıklı hamilelik nasip etsin
Amin canım Amin.Kuzum 5 haftadan itibaren yatıyorum yata yata halsiz oldum ve + iğnelerin yeri mosmor.Sağ salim kucağımıza alsak ancak o zaman rahatlarız

Kıpır kıpır olursa bende yapmam zaten bana kasıklara demişti ama gidince öğrenirim öyle rahim içine yaparsa kabul etmem hacemat yaptırırım
Bende hacamat yaptırdıgımda sıkıntımı soyledım rahime sülük atalım cok ıyı gelıyor dedı korktum o sekılde yapmadık kasıklarıma yumurtalık yerıne hem hacamat yaptı hem sülük koydu gecen ay. Bu ay histeroskopi yapıldı korunmadım sabah test yaptım atmıstım buraya gözlerim mi oyun oynuyor yoksa var mı bılemıyorum yarın tekrarlayacagım

Vazgeçme hepsinin faydasını görmüşsündür sen fark etmesen bile bende bekarken çok idrar yolu enfeksiyonu geçirirdim soğan suyu çok içtim hep öyle iyileştim evlendim idrar yolu enfeksiyonum tamamen bitti çok şükür su tüketmeye başladım birde pamuklu iç çamaşırı ve her Zaman ütülü giyerim eşimle aynı yere atmam iç çamaşırlarımı bile hepsini ayrı ayrı yıkıyorum
O kadar şeyi denemişsin birde bu esktratı dene erteleme denemek istersen böğürtlen kötü kürünü eşinle beraber yapabilirsin

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-05-15-42-49-89_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 58
İnşallah vardır sülüğün ve hacematın şifasını çok okudum duydum inanıyorum da bu ay geç kaldım herşeye bu ay olmazsa denemek istiyorum sülüğü

İnşallah vardır sülüğün ve hacematın şifasını çok okudum duydum inanıyorum da bu ay geç kaldım herşeye bu ay olmazsa denemek istiyorum sülüğü
İnşallah canım hepimize şifa olsun inşallah ben sülük yaptırdıgımda yumurtlamam gecmıstı suan hamıleysem sıkıntı olur mu dedim yok olmaz dedi sende bi sor istersen

İnşallah canım hepimize şifa olsun inşallah ben sülük yaptırdıgımda yumurtlamam gecmıstı suan hamıleysem sıkıntı olur mu dedim yok olmaz dedi sende bi sor istersen
Bana genelden adet bitimi hemen gel diyor birde göbek çektirmede yaptırdım ben tek denemediğim sülük ve kurşun döktürme kaldı onuda yapıcam

İlk kez duydum canım şok oldum. Nasıl bir şey acaba
Ya aslında böyle şeyleri söyleyip insanları olumsuz yönde birşeylere sürüklemek istemem. Ama sonuçta herkesin kendi kararı ve yönelimi. Ben duymuştum ama rahimin içine konulduğunu bilmiyordum sadece onu yeni öğrendim. Dün hacamat olurken söyledi yapan kişi rahmine sülük konulsun diye. Araştırdım youtubeda bi kişinin videosuna denk geldim hatta sürekli hsg çektirip polip olduğunu sürekli polip aldırıp yeniden çıktığını ve sonradan miyom olduğunu ve tekrarladığını dinledim. Sonunda rahim içi sülüğünü denemiş ve doktora gittiğinde herseyin tamamen kaybolduğunu öğrenmiş.
Duyulduğunda korkutucu geliyor ama araştırdığımda yapanların asla acımadığını söylüyor.
Bak burdan izleyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…