2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Git git için rahatlasın kuzum eşin haklı nolur nolmaz
Dimi içim rahatlasın en azından ya, olmadı kalp atışını eşim şehir dışından gelince dinleriz kendi dr'umda Rand var o zamana, orada herkese söylemez ailesi bilir sadece. Gitmeden her şey olsun görelim istiyodum da akışına bırakcam ya

Söylemese olmuyo mu hasta desin işini ayarlayamadı desin ne biliym

Kızlar benim derecem bozulmuş meğer hep aynı devam edip duruyor bugün ilk ölçtüğüm 36.6 çıktı arkasından birdaha ölçtüm 36.0 çıktı tekrar ölçeyim dedim error verdi boşuna ölçüm yapmışım

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-05-11-34-28-27_643fd85e22280202a4ab8a1e0e48d4cd.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar dün 2 de yaptığım testim pik yapmıştı bugün sabah 10 da yaptığım biraz silik. Bugün adet olmam gerekiyor henüz olmadım. 2 defa pik gördüm bu ay bu da 3. Yumurtlama mıydı acaba

Eklentiler

• IMG_20230905_113909.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar dün 2 de yaptığım testim pik yapmıştı bugün sabah 10 da yaptığım biraz silik. Bugün adet olmam gerekiyor henüz olmadım. 2 defa pik gördüm bu ay bu da 3. Yumurtlama mıydı acaba
Hamilelik testi yaptın mı? Ovulasyon testleri adete son günlerde böyle koyu gösteriyormuş

Canım Allah mı söyletti ben daha hamile değilim test yapıyorum inşallah hamilesindir test yap çatlama gününden eminden çıkar varsa
ya valla Allah söyletti ozaman inşallah hamilesindir. Canım ben 2 bucuk yıldır infertilideyim yumurta takibi yapıyoruz her ay ciddi yumurtam oluyor ve yine doktor kontrolunde catlayıp çatlamadığına bakıyoruz mesela bu ay 3 yumurtam catladı iğne olalı bugün 15. gün çatlama olalı 13. gün bat ta yarın ama test yapmadım :) çünkü sıfır belirti ne tat koku kasık bel gögüs akıntı hiçbsy yok

Hiç belirtim yok diyemiyorum göğüslerim hassasti ama geçen ay reglde de hassasti bir de mide yanmam var. Döllenmeden bir kaç gün sonra da ağzımda aft çıkmıştı bağışıklık düşmesi olarak yorumlamistim. Uyku en bariz belirtimdi gün içinde ruh gibiyim gece de sürekli uyanıyodum

Ailesine yalan söylemek istemiyor onun haricindeki kuzenlerine falan hasta diyecek. Seni nasıl bıraktım muhabbeti olacak hasta hasta diyor yalan soyleyememekten korkuyor sanırım
Sizi o kadar seviyorum ki hasta karımı bıraktım geldim desin

Belirtiyi boşver test yapsana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…