2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bu ağrılar normal mi korkutuyor beni cidden kuzum
Normladir kuzum korkma kanama olmadıgı sürece her şey güzel ilerler inşallah betanda gayet güzel gidiyor geldimi kan verme günün. Benim bu üçüncü oluyor güzel çıkarda inşalalh birdaha vermicem perşembe doktora gidicem

Normladir kuzum korkma kanama olmadıgı sürece her şey güzel ilerler inşallah betanda gayet güzel gidiyor geldimi kan verme günün. Benim bu üçüncü oluyor güzel çıkarda inşalalh birdaha vermicem perşembe doktora gidicem
Evet balım bugün bende veriyorum kan akşam eşim işten gelince gideriz diye kan vermeye kuzum. Heran kanama olcak diye korkuyorum ama

Zumruduanka96 Zumruduanka96 yeni ismin hayırlı olsun canimm😍 golden snitch bana uğur getirdi zümrüdüanka da sana getirsin 🥰

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-04-14-46-55-299_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-09-04-14-46-55-299_com.miui.gallery.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 53
Bugün adete 6 gün kaldı canım beyaz akıntım da birkaç gündür geliyor akıntı oldu mu sende
Bende akıntı son 4-5 gündür var ama o da hamileyim dedirtecek kadar değil normal zamanda da olabilecek bı akıntı gibi geldi. Bazı zamanlar sadece çamaşırım çok ıslanmış gibi geliyor. Bence sen yarın kesin sonucu görebilirsin 8. Gün böyle bı çizgi var gibiyse yarın net görebiliriz 😍

Bende akıntı son 4-5 gündür var ama o da hamileyim dedirtecek kadar değil normal zamanda da olabilecek bı akıntı gibi geldi. Bazı zamanlar sadece çamaşırım çok ıslanmış gibi geliyor. Bence sen yarın kesin sonucu görebilirsin 8. Gün böyle bı çizgi var gibiyse yarın net görebiliriz 😍
Belirtilere fazla takılmıyorum aslında ben bazen bazı ağrılara ama birkaç gündür yüzümün ortasında çıkan sivilce geçmiyor bende sadede adette çıkar bir günde geçer birde akıntı yine adete bir iki gün kala gelir sanki erken başladı bişeyler . Herşeyi geçtim sivilceye şaşırdım 🤔 3 gündür durdu kaldı inşallah gebeliktir ☺️🙏

Kızlar dün gece ovülasyon testi tam piki gördü ama misafir vardı kalacakları tuttu ve biz değerlendiremedik.. şimdi hafif hafif silikleşmeye başladı değerlendirsek geç kalmış sayılmıyoruz sanırım dimi ya …

Hamiş kalmaya çalışan kızlarım size öneri vericem bu ilacı deneyin ben iki kere kullandım hatta ikinci kullanmam da ilk aldığım kutudan 5 tane vardı onu kullandım bence işe yarıyor iki kere hamile kaldım bi yararım olur dedim 🥰

Eklentiler

• 64ef4774a84cc-64ef477502f34.jpeg
    64ef4774a84cc-64ef477502f34.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 55
X