2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Arkadaşlar nasılsınız ben bugün çok çok az bi kahve lekem vardı dr yazdım gel bakalım dedi gittiğimde bebeğim sağlıklı ama kese etrafında kanama başlamış pruloton iğne yapıldı birde progestan verdi çok korkuyorum bişey olacak diye geçermi sizce ilaçlardan sonra bu kanama yat dinlen dedi birde

Eşim

Eşim sende iş yok dedi. Senin çocuğun olmaz dedi. Çok üzüldüm.
Yok artık bu neyin kafası bu nasıl cinsiyetçilik Eşin sadece işin kadında bittiğini mi düşünüyor? Uçan spermleri mi varmış kendisinin
Daha çok şey söylemek isterdim neyse.
Eşinin seninle böyle konuşması, üslubu hiç hoş değil canım karşına alıp ciddi bir şekilde konuşmalısın, şimdiden böyle şeyler söylüyorsa olacak iş değil.

Benim gene aklıma hiç bişey gelmiyo beynim durdu

Tam tersi bişey yapsan mesela enerciiii falan yapsan Zumruduanka96 Enerjik sempatik bulan olur, bezdik zaten bu şarkıdan diyen de olur ama kolay kabullenilir kimse de unutmaz eski bitkin i bence
Ben değiştirdim hala gerçekleşmesini bekliyorum Ama üzerimde etkisi büyük. Hamilelik belirtilerim her ay var maşallah

Aman bana enerji deme vallaha her yerde enerciiiii tüketti beni beni unutmayın gerçi ben kendimi hatırlatırım sıkça

Aaa bak doğru diyor Zumruduanka96 Enerciiiiii gibi birşey de olabilir. Sevgipıtırcıgı da olabilir

Ben Başaklarla çok iyi anlaşıyorum. Ben de teraziyim. O yüzden kendime çok yakın gördüm galiba seni. Allah sana da en kısa zamanda tekrar evlat kokusu almayı nasip etsin inşallah
Amiiin canım benim İnşAllah rabbim isteyen herkese nasip etsin sen çok yazmıyorsun ama ara ara görüyorum seni

Oğlum 2,5 yaşında, hamile kalmamda, hamileğimde çok zor geçti. Ayrıca tsh ve prolaktin yüksekliğim var üst seviye ilaçlarımı bıraktığım zaman yükselen. Ayrıca annemdede erken menapoz öyküsü var 39 yaşında menapoza girmiş. Yani bu yüzden bu kadar ısrarcı olmam bu kadar üzülmem. Kusura bakmayın destek beklediğim ya da öyle şeyler yazdığım için hiç paylaşmamam gerekirdir bu durumu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…