2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

maaaavi maaaavi 5 sene laboquıck kullandım beni hiç yanıltmadı sizde de çizgiyi gördüm inşallah koyulaşacak ki zaten çok erken yapmıssınız görmemiz bile bir mucize 😍

Zumruduanka96 Zumruduanka96 "çatlama günü dahil" demişim yanlış demişim... "peak günü dahil arka arkaya 3 gün" diyecektim. Taze sperm iyidir dedi geçen gün bi profesör. Bu şekilde önerdi.
Aynen öyle ay sanki ilkez ovulasyon kullanıyor gibiyim şuan çatladımı oldumu pik yapmaya yapmaya unutmuşum ovulasyon takibini🤣

Eşim

Eşim sende iş yok dedi. Senin çocuğun olmaz dedi. Çok üzüldüm.
Tövbe tövbe kuzum o nasıl söz. Dedirtme kendine öyle birşey. 35 yaş altındaysan 1 yıla kadar normal. 1 yıldan sonra erkeğin spermine bakıyorlar. Varikosel (yumurtalıklarından biri aşağıda mı büyük mü vs.) var mı? Hızlı sperm sayısı yeterli mi? Morfolojisi yeterli mi diye. Sen düzenli adet görüyorsan Allah'ın izniyle bir sıkıntın da çıkmayacaktır. Asıl o düşünsün kara kara.

Eşim

O nasıl bir cümle ya bu adam seni hiçmi düşünmüyor ay zaten sinirlerim tepemdeydi bunu okuyunca daha daha tepeme çıktı sinirim kendi çokmu faydalıymış kusura bakma ama böyle bi düşünceye sahip adamdan çocuğun olmasını halen istiyomusun amacım seni kırmak değil ama o karşındaki adam ilk önce sana nasıl davranması gerektiğini öğrensin 😡😡😡😡🥺

Kızlar yarın benim için büyük gün gelib evden kan alıcaklar test için çok çok heyacanlıyım geçen gün rüyamda görüyorum anneme anlatıyorumki nasıl bir önemli testmiş ve diyorumki bebişimde büyümüş🥹 ve bir uyandım gördüm ağlıyormuşum gercekten çok kaptırdım kendimi😔😔buna sebeb olan kim olduğunuda bilenler biliyor zaten😏 ondan cevablar çıkana kadar günler geçmez bana sadece tek duam bu mucize bebek bizimle kalsın kucağıma alıp büyütmek nasip etsin Allah🥹🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Aminnn kuzum amin hiç stres yapma sonuçlar çok güzel olacak inşalalh dualarım seninle mucizeni saglıkla kucagına alacaksın allahın izniyle 💞💞💞💞💞

Tövbe tövbe kuzum o nasıl söz. Dedirtme kendine öyle birşey. 35 yaş altındaysan 1 yıla kadar normal. 1 yıldan sonra erkeğin spermine bakıyorlar. Varikosel (yumurtalıklarından biri aşağıda mı büyük mü vs.) var mı? Hızlı sperm sayısı yeterli mi? Morfolojisi yeterli mi diye. Sen düzenli adet görüyorsan Allah'ın izniyle bir sıkıntın da çıkmayacaktır. Asıl o düşünsün kara kara.
L Leyla09 canım sanırım 40 yaşındasın ve 6 aylık evlisin. Biraz geçmiş msjlarına baktım. Daha çok yeni 6 aydır denemeye başlamışsınız ve doktora da gidip gerekli tedbirini almışsın çoktan. Kullandığın iğneler gebelik belirtisi yapabiliyor. Göğüs ağrısı şişkinlik vs. ama bu lekelenme umut verici diye düşünüyorum. Ve lütfen eşinle seninle böyle konuşamaması gerektiğini bir şekilde ona göster. Şimdiden bu şekilde seni kırarsa bi ömür nasıl geçecek canım. Eminimki severek evlendiniz ve bu bebek yolculuğu iki kişilik. Bebeği tek başımıza yapamıyoruz malum. Eşlerin birbirine desteği çok çok önemli. Bebek için belki önünüzde kısa belki de uzun bir yol var. Bu yol, bu uslupla inanki çekilmez. 35 yaşındayım, 17 aydır deniyorum, bazı aylar ağlama krizine giriyorum ama eşimin desteğiyle o kör kuyulardan geri çıkıp hayata tutunuyorum... hakkında hayırlısı olsun canım 🙏

Kızlar yapmayın ya hiç çocugu olmayan insanlar var kendinize bu haksızlıgı yapmayın elbet olucak bi tane olmuş demekki oluyor Allah doğru zamanda nasip edicektir
Kuzum uzulme bak bende ayni sekilde ogluma 1 sene sonra hamile kaldim oda kürler takviyeler vesilesiyle ve endometriozism var yasim 28 ama doktor ikinci cocugu hemen yap kisirlik yapiyor hastalik dedi esim benimde Allah ne zamn verrse diyor dikkat etmiyor bende ona soylemiyorm bile artik kendim isterms gbi yapiyorm yoksa erkekler stres yapiyor istemiyorlar o gunlerde illaki bi tartsma v.s cikariyorlar bi nazlanmalari tutuyor bence sende oyle yap. Aglama uzulme Rabbm bi anda veriyor. Ben 1 sene ovulasyon testi kurler bi suru takviyelrr kullandim bi ay tatile cikcaktik dedm orda olmaz kendmi bosuna strese sokmayim ovulasyon testi bile yapmayim o ay iki ilski olmusti aramizda o ay hamile kaldim cok şükür o kdr sok olmustumki hic beklemiyordum normalde dikkat ederm damacana falan tasimistim düşün zaten olmaz diye yani Rabbim yeterki istesin vermeyi bi iliskiden veriyor akisina birak illaki bi hayir vardir olmamasinda anliyorm insan umut ediyor bende bugun yikildim resmen birde bidaha ki ay esimde yok yanimda ekime kaldim ama diyorum vardir bi hayir.
Canım çok şükür bir evladın var ikincisi de elbet olacak kuzum moralini hiç hiç bozma. 17 aydır pozitif çizgiyi hiç görmedim, çocuğumun olup olmadığını bile bilmiyorum 🙏🙏 Allah tüm evlat hasreti yaşayanların kucaklarını sağlıklı bebeklerle doldursun inşallah 🙏🙏
Ohh ne güzel bak tatil ve yumurtlama denk geliyormuş. Keyfine bak,kafanı boşalt ki tatil anlamını bulsun. Eşine hiç bahsetme bile. Tatilin verdiği enerjiymiş gibi daha sık yaklaş eşine. Ama dediğim gibi bebek için değil de kendi isteğinmiş gibii canım. Bak gör kafan rahat olunca nasıl geliyo ikinci bebe :))
Bu eşinin istemesiyle olacak bir şeyde değil. Vakti geldiğinde tek ilişkiyle bile olacak. Hem bu kadar kendini kahredeceğine git oğlunla oyna ona sarıl. Şükret… Bu konuda daha fazla ne diyebilirim bilmiyorum
Kızlarr hepiniz o kadar haklısınız ki, fazla abarttım fazla üzerine düştüm bu konunun farkındayım. Hele ki bu denemeye başladığımız ilk ay henüz😐 Hamdolsun dünya tatlısı bir oğlum var o herşeye bedel zaten🥰
Hepinize desteklerinizden dolayı, ilgilenip yazdığınızdan dolayı çok çok teşekkür ederim♥️ Yazdıklarınız beni kendime getirdi. Akışına bırakmak en güzeli herşeyin doğru bir zamanı var.
Rabbim evlat sahibi olmak isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın, en kısa zamanda hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh🙏🏻🤗

maaaavi maaaavi 5 sene laboquıck kullandım beni hiç yanıltmadı sizde de çizgiyi gördüm inşallah koyulaşacak ki zaten çok erken yapmıssınız görmemiz bile bir mucize 😍
Bir saat sonraki halini de ekledim çizginin yeri değişmiş bulaşmış bozuk diye kabul ettik iki akşam üstü yine yaptım çok çok silik çıktı canım zor görünüyo emin olamayacak şekilde onu da ekledim , inşallah dediğin gibi olur inşallah ☺️🙏

Kızlarr hepiniz o kadar haklısınız ki, fazla abarttım fazla üzerine düştüm bu konunun farkındayım. Hele ki bu denemeye başladığımız ilk ay henüz😐 Hamdolsun dünya tatlısı bir oğlum var o herşeye bedel zaten🥰
Hepinize desteklerinizden dolayı, ilgilenip yazdığınızdan dolayı çok çok teşekkür ederim♥️ Yazdıklarınız beni kendime getirdi. Akışına bırakmak en güzeli herşeyin doğru bir zamanı var.
Rabbim evlat sahibi olmak isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın, en kısa zamanda hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh🙏🏻🤗
Kız bi de ilk ay mıııı? Bizim orda bir laf vardır "Allah tependen baksın" diye, "bir ay"ı okuyunca aklımdan bu cümle geçti. Hayırlısıyla gelsin bebeğin canım doğru zamanda inşallah 🙏

Eşim

Kendimi zor tutuyorum resmen en hassas noktam benim..İlk önce Allah sana bolca sabr versin canım benim.Kimin olucak kimin olmucak bunu Allah'tan başka kimse bilemez.Bu gün sende suç arayan yarın bir gün korksun kötü bir hastalığa maruz kalar.Allahtan korksun

Selam kızlar 👧 26 yaşındayım bende gebelik planlıyorum kısmet olursa inşallah 🙏🏻 ilk bebeğim olacak adetimin gecikmesini beklemeli miyim sizce test yapmak için çok sabırsızlanıyorum 😛
Öncelikle merhaba canım ovulasyon takibi yaptın mı reglı ne zaman

Selam kızlar 👧 26 yaşındayım bende gebelik planlıyorum kısmet olursa inşallah 🙏🏻 ilk bebeğim olacak adetimin gecikmesini beklemeli miyim sizce test yapmak için çok sabırsızlanıyorum 😛
Kız yazık nickname'in niye üzgün prenses kız 😅 hamişprenses, mutluprenses falan yap da evrene güzel enerjiler gitsin 🙏 adını görünce ben de üzüldüm... canım yeterli testin varsa adetine 4 gün kala yapmaya başlayabilirsin. Çıkma ihtimali var.

Kız yazık nickname'in niye üzgün prenses kız 😅 hamişprenses, mutluprenses falan yap da evrene güzel enerjiler gitsin 🙏 adını görünce ben de üzüldüm... canım yeterli testin varsa adetine 4 gün kala yapmaya başlayabilirsin. Çıkma ihtimali var.
Yaa yorumuna gülümsedim canım 😍 hayatımın çok zor bir döneminde üye olmuştum bu siteye o ruh haliyle bu adı seçmişim 🥹😀 değiştirmeliyim haklısın 🥰 daha hiç gebelik testi bile almadım bekliyorum tecrübesizim çok 🙈

Doğru aslında burda hesap açarken bitkindim ya ondan adımıda öyle yaptım şimdi değiştiremiyorumda sonra beni unutursunuz diye bu kim dersiniz 🤣🤣🤣

X