2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende aynı şekilde hiç yaşamadığım belirtiler yaşadım kesin oldu dedim bu kez ☺️ Ama olmadı işte nasipte yokmuş. Bundan sonra belirti takibi de yapmıcam boşu boşuna heveslendiriyor 😂
Ben aslında belirti takibi de yapmadım ama olacak diye çok umutlandım taa en başından. Belirtiler kendi geldi😄 Bu kadar beklentiye belirti kendiliğinden geliyormuş demek.

Ovulasyon testi mi yapmıştın?
Keşke benimki doğru olmasa daha adetime 6 gün olsa ne güzel olur😍😅
Evet kuzum ovulasyon testi yapmıştım. Ben 26 günde bir adet oluyorum pek şaşmaz, 9-10. Günler yumurtluyorum genelde ve adet döngüm kısalmıyor buna rağmen😬 Seninde öyle olmuştur inşallah canım 🤗
Ama ilk gebeliğimde erken yumurtlamama rağmen adete 3 gün kala pozitif görmüştüm gebelik testini 🤔

Evet kuzum ovulasyon testi yapmıştım. Ben 26 günde bir adet oluyorum pek şaşmaz, 9-10. Günler yumurtluyorum genelde ve adet döngüm kısalmıyor buna rağmen😬 Seninde öyle olmuştur inşallah canım 🤗
Ama ilk gebeliğimde erken yumurtlamama rağmen adete 3 gün kala pozitif görmüştüm gebelik testini 🤔
Canım ovu testiyle mi yaptın gebelik testini gün içinde mi yaptın yoksa sabah mı

Kizlar rgl oldum diye de mutlu olur mu insan oluyormus. Uygulama ayin 5ini gosteriyordu bekletmeden geldi cok şükür. Yeni aya yeni umutlarla basliyorum A Afratafrac canim sen bizi birakmadan son kez yazar msn listeye beni sat 2 eylul bat 30 eylul. fnd_50 fnd_50 canim senin de ates düşmüş sat gunumuz ayni desene😊

Tertemiz bir test bata 5 gun var ama asiri adet sancim var sanirim erken olcam 😢

Eklentiler

• 16936481203762914202820218477466.jpg
    16936481203762914202820218477466.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 36
Sen belki de 2.ye yumurtlamıştın o gebeliğinde. (Kendim için umutlanayım dedim de olmadı😄) Az önce markete gitmişken ped aldım😬 Geldi mi adet ne bişeyler geldi sanki.

Canım ovu testiyle mi yaptın gebelik testini gün içinde mi yaptın yoksa sabah mı
Sabah ilk idrarla değildi öğlen, erken gebelik testi yapmıştım canım onda çok silik bir çizgiyle pozitif görünce inanamayıp bir de kaset test yapmıştım ve kaset testte çizgi daha net çıkmıştı🌸

Kizlar rgl oldum diye de mutlu olur mu insan oluyormus. Uygulama ayin 5ini gosteriyordu bekletmeden geldi cok şükür. Yeni aya yeni umutlarla basliyorum A Afratafrac canim sen bizi birakmadan son kez yazar msn listeye beni sat 2 eylul bat 30 eylul. fnd_50 fnd_50 canim senin de ates düşmüş sat gunumuz ayni desene😊
Aşkım ben de açıkçası yarın adet olurum diye bekliyordum ama ateş bugün olacağımı söylüyor bekliyorum bakalım beni hiç yanıltmadı yanıltacagını sanmıyorum. Bugün gelir. Bugün sabahtan inofolic kullanmaya başladım ben de. Uygulamaya bakma den yumurtanın çatlama günü önemli olan:)

Canim ağustos reglimi söylemiştim benim ki eylüle bir daha yazmıştım tabloda olmasi lazım bakarim. Nasıl gidiyor 🥰💜🧿 ay geçen cuma akşam tatile çıktık 1 haftadır tekne turu kaş adrasan akşam gece hayati otele dön yorgunluktan uyu hiç birseu yapamadık. Dün belek e geldik. Yumurtlamam dün du gece 1 gibi odaya gelince degerlendirebildik umarım kacirmamisizdir 😔

Sen belki de 2.ye yumurtlamıştın o gebeliğinde. (Kendim için umutlanayım dedim de olmadı😄) Az önce markete gitmişken ped aldım😬 Geldi mi adet ne bişeyler geldi sanki.
Yok yok kuzum çok eminim ben o sıralar deli gibi ovu testi yapıyordum adete 5-6 gün kala bırakmıştım ovu yapmayı oda testim bittiği için🤣 ama geç döllenme gibi birşey mi oldu diyeceğim oda değil çünkü bebeğim adet tarihime göre daha büyük görünüyordu😅 Çok karışık 🤣🤣

İnşallah 🙏 Şu an kafam karışık. Bikaç güne alışırım o zaman da ne yapayım karar veririm. Her şeyi salasım var şimdilik🥲
Sen elinden geleni yap takviyeler olsun değerlendirmeler olsun ama kafa olarak sal tabii ki stres yapma, ben elimden geleni yaptım gelecekse gelir gelmeyecekse sonraki aya gibi bı iç rahatlığın olsun 🌸

Yok yok kuzum çok eminim ben o sıralar deli gibi ovu testi yapıyordum adete 5-6 gün kala bırakmıştım ovu yapmayı oda testim bittiği için🤣 ama geç döllenme gibi birşey mi oldu diyeceğim oda değil çünkü bebeğim adet tarihime göre daha büyük görünüyordu😅 Çok karışık 🤣🤣
Hangi marka testle öğrenmiştin? Belki de test çok hassas değildi ancak göründü. Bana denk gelmez öyle şey😄
Ne yapalım biz de artık ikizler burcu çocuğumuz olur bizim de hiç susmayan😄

Sen elinden geleni yap takviyeler olsun değerlendirmeler olsun ama kafa olarak sal tabii ki stres yapma, ben elimden geleni yaptım gelecekse gelir gelmeyecekse sonraki aya gibi bı iç rahatlığın olsun 🌸
Amin inşallah öyle rahat olabilirim🙏
Çakşır konusu mesela ilgimi çekmişti biraz. Başka zaman olsa ararım internette sepette bekletirim alma ihtimalimden dolayı. Ama dedim ki bakmana gerek yok lazım olmayacak ki bundan sonra.
Şimdi bi bakayım neymiş bu çakşır😄

X