2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bende Uşak da yaptırdım sadece muayene parası verdim o kadar ilaçları zaten kendimiz alıyoruz yani tüp bebek merkezi nasıl bir yöntem izleyecek de bu fiyat dendi anlamadım ben de

Ya bilmiyorum ben de çok şaşkınım arasam mı ki tekrar yanlış anladık
Canım doktor muayenem en son 1200tlydi. Yumurta takibi yapıyor doktorum ve iki üç muayeneyi kapsıyor bu 1200 TL. Her seferinde ayrı ücret vermiyorum. Yumurta çatlayıncaya kadar takip ediyor. Bir yanlış anlaşılma var veya fiyat öyleyse koşarak uzaklaş derin

Sadece yumurta takibi için muayene ücreti 765₺ ödedim

Aa çok iyi yapmışsın ateş çok eglenceli. Bugün çatladıysa yarına 36.5 çıkar büyük ihtimal. Tabiki arkadan gelen başka yumurtan varsa hemen yükselmez
Kuzum benim dün pikti 36.2 di bugün çatlado 36.9 oldu arkadan gelen yumoş yoktur diyebiliriz demi bugünle yarın da yapar çekilirim biraz diyorum yoruldum

Sizin de mi tüp bebek merkezi .
Kesinlikle ya ben öyle olur sandım 2000 olmadı 3000 muayene ücreti alır sonra almaz sanıyordum . 7000 TL yi teyid ettirip eğer doğruysa dediğiniz gibi uzaklaşmak lazım insanlar çok fırsatçı olmuş gerçekten

Evet canım İnşAllah bu ay sende alırsın güzel haberi hani boşverdim oldu olayı var ya onu yaşarsın İnşAllah

Bebeğim çok şükür iyiyim. Ağrılarım her gün bir tık artıyor gibi. Daha çok hissediyorum o bölgeyi ancak normaldir herhalde diye düşünüyorum. Doktor randevusuna ilk defa allah nasip kısmet ederse 4 Eylül sabah 8.40'a randevu aldık eşimle. İnşallah keseyi görüp kalp atışını duyacağız o gün. O gün 6+6 oluyor.

Bebişim sen kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap. Ancak bir motivasyon kaynağı bulur ve isteğin artarsa benim ve melisaa93 nın yaptığımız kombinasyonu uygulamanı ikimizde öneririz şiddetle. Allahım en hayırlısı bizlere en hayırlı vakitte versin inşallah.

NOT: mesajında yanlış melisa yı etiketlemişsin kuzum

Bence başka yere git canım aynı söylediklerini sadece muayene ücreti ödeyerek yaptırabilirsin.

Bende farkettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…