2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aminn canım benim rabbim boş döndürmesin hastane kapısından güzel haberler verelim teşekkür ederim birde süreç nasıl ilerliyor Antabilir misiniz vaktiniz varsa
Amin canım inşallah ben adetin 3. Günü gittim doktora muayene etti.e2 ve fsh değerime baktı aşılamaya uygun mu diye.daha sonra 5. Gün letu diye bi ilaca başlattı. 5 gün kullanıp 5 gün ara verdim kontrole gittim .yumurta yeterli büyüklüğe gelmiş ovitrelle iğne verdi onu olcam akşam yaklaşık 36 saat sonrasına da aşılama işlemi yapılcak. Geçen ayda hsg çekilmiştim canım.aşılama sonrası ilaç takviye vercek mi henüz bilmiyorum

Bende anakucagının içinde bebek gördüm. Başka insanlarda vardı. Hemen kapıyorum kucagıma alıp mama yediriyorum

Olsun kuzum olduysa önemli değil ben de eşim ne zaman uygun olursa (işinden dolayı) o zaman değerlendirebiliyoruz inşallah Allahım hayırla sonuçlandırır
Aynı canısı işi icinn bugün olmayacak yanımda sabah degerlendirdik ama yarın geldiğinde sabah öğle akşam kapatırız açığı yeterki catlasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…