2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Burda bir kaç kişinin rüyasına denk gelmiştim.. O yüzden paylaşmak istedim bugün rüyamda bir kız çocuğu gördüm yüksekten düşüyor ve onu kurtarmak için yanına iniyorum bir sebze parçası olarak kalıyor vücudu ve hala can vardı kalbi atıyor gibiydi onu kurtarıyorum. Ve bana bu sırada bir kadın gelip gidiyor yanıma sarı çiçek veriyor içinde işaretler var onlara göre hareket edip büyü çözüyorum Bazı kişiler okumuştum rüyadan sonra düşük yapan acaba benimde tutanamadı mı yine o yüzden mi oldu ki varmı yokmu da bilmiyorum gerçi ama korktum..

Nedense boğalara karşı hep pozitif oluyorum. Daha baştan artıyla başlıyorum. Seninde inşallah gönlüne göre olur canım. Gelsin boğa bebeği

Canım gördüğümüz her rüyayı hayra yormamız gerekirmiş. Yani rüyanı pozitif şekilde yorumla ki öyle olsun. Asla negatif düşüncelere girme. Belki de herşeye rağmen sana sımsıkı tutunan güzel bir bebeğin olacaktır.

Aaa bende boğa burcuyum Hıdırellez doğumluyum burcumdan çok memnunum bence en güzel burç kadın için boğa erkekleri de iyi aslında ama kadınların özelliklerini daha çok seviyorum

Ayyy kızlar bende dün gece rüya gördüm dünde yumurtlama günümde sabaha karşı çatladı hissettim rüyamda da bizim evde akvaryumumuz var balıkları yemliyordum bir sürü yem atıyordum kahverengi ve yeşil renkte rüya yorumlayabilen var mı acaba çok merak ettim Allah hayıra çıkarsın inşallah

Varmış daha ya böyle testlerle koyulaşma takip et ya da kan ver canım ama 2 güne bir de böyle erkenden uğraşmak yorucu oluyor, en iyisi testle gitmek.
Testlerim boyle aetik test yapmaktanda sıkıldım direk kan vereyim diyorum

Eklentiler

• IMG_20230819_132007.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba kızlar birkaç gündür akıntım var. Dün ve bugün baya arttı. Dün ilişkiye girdik. Normalde ovulasyon testini akşam yapıyordum ama bugün gündüz yaptım. Sizce pik mi
Evet pik gibi duruyor. Dün değerlendirdiyseniz yarını değerlendirirsiniz iyi olur kuzum. Bugün tam çatlamak üzere veya akşam bir daha yap çatlarsa öyle değerlendirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…