2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bilgisi olan var mı mesela bugün akıntım geldi baya yumurta çatlamış mı oluyor yoksa yakında mı çatlayacak oluyor
Canım benim akıntım adetten sonra başlar çatladıktan sonra bile devam eder. O sebeple o iş vücudunu tanımanla da alakalı. Ben çatladığımı ağrımdan anlıyorum. En güzeli ovulasyon testi kuzum

Sen artık bu haftayı degerlendirmelerle geçireceksin. Kocana fındık fıstık ne varsa yükle. Yapabilirsen gece de yapın canım ovu testin hepsi çatlayıp bitene kadar kıpkırmızı çıkcak ama sen silindikten sonrada en azında 1 boş 1 dolu bir kaç gün daha yapmaya çalış. Yallah bismillah lodingggg 1. Bebek yükleniyor

İşte bu iyi yapmışsın sabah sabah yakaladın iyi ki cumartesiymiş de eşin evdeymiş. Hem sabah spermi de daha kaliteli daha ne olsun

Bu gece ne olur bilmem yarın olur pazartesi olur duruma göre bakarız bir dolu bir boş olur ya ama ben bir yerde şey okumuştum vücut sıcaklığı fazla olduğunda sperm uzun yaşamıyor diye o yüzden ısı düşükken daha iyi olur spermin içinde olması yazıyordu. Aman ben de stres yapacak şey arıyorum

Eşimde dün çok yorgundu ona rağmen değerlendirdik sabah halsiz uyandı noldu hasta mısın dedim. Her gün her gün enerjim bitti hani iki güne birdi duygularımla oynadın diyo
Senin duygularını yirimm adamı hasta etme yat şuraya diceksin bitti bu ay hamileyiz koçişleri dinlemek yok. Kandırmak var sevmek var Yanaşmak var. Mezun çıkacaz inşallah

Benim dün 9-10 gibi çatlamış olabilir arabada giderken ağrım vardı çok şiddetli değildi belki sarsıntı olduğu için ağrıyordu Bakalım testte netleşecek dün oldu mu olmadı mı
Bugün bekliyoruz testini o tombiş çatlamıştır inşallah dun bi video izledim çocuk çok kilolu diye kadın doğum yapamamış sonra sezeryanla almışlar ay Allahım çok tatlıydı 4 kilo doğmuş ya tonik bisey bende bundan istiyorum dedim ya

Zaten bu işin sırrı ovulasyon zamanı eşe sinirli olmak ve tüm şartları zorlayıp birlikte olmak inşallah hamilesin kuzum
Ya bir ay boyunca iyi anlaşıp tam pik günü boğma noktasına gelmem planlı bence İnşAllah bebeğim Değilsem bile üzülmem, ben elimden geldiğince her şeyi yaptım olmuyorsa da rabbim bana daha güzelini hazırlıyordur

İşte bu iyi yapmışsın sabah sabah yakaladın iyi ki cumartesiymiş de eşin evdeymiş. Hem sabah spermi de daha kaliteli daha ne olsun
Ay inşallah kuzum ya valla bu ay çok farklı baş koydum yola Allah’ımın da yardımı ile inşallah pozitif olur hayırlısı ile

Kız o nerden çıktı çatlamadan sonra zaten ısı hep yüksek kalır. Kuzum çok sık bogaz etme balım gerçekten stres yapma. Bugün oldu. Yarın gece yaparsın tekrardan. Hem gerçekten iki güne bir bile olda içerde sperm oluyor zaten. Senin yumoşlar arka arkaya yada sabahlı akşamlı çatlayıp hallolacak inşallah. Çünkğ hepsi çatlamak için hazırdı ve 1mm vardı araladında. Olacagına gönülden inanıyorum. Bu ay sonu hepimiz için mucizeler le dolu olacak

Senin duygularını yirimm adamı hasta etme yat şuraya diceksin bitti bu ay hamileyiz koçişleri dinlemek yok. Kandırmak var sevmek var Yanaşmak var. Mezun çıkacaz inşallah
Zaten öyle bebeğim baktım uyuyacak gibi hemen duşa girdim çıktım bornozu attığım gibi girdim yatağa uykusu açıldı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…