2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de kimseye karşı mahçup olmayı sevmiyorum. Sende de empati duygusu ve vicdan duygusu ağır basıyor kuzum.

Hoşgeldinn pozitif dolum makinesi Nasıl gidiyor hamişlik

Bence Eternal_8 in 10. Gün olmuş yumurtlaması ben de yorum yapayım eksik kalmayayım

Eternal_8 canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına al canım
Bencede 23 u son adetiyse son adeti 5. Gün desek üstüne 5 gün daha 28 i oluyor. Yani adetle beraber 10. Gün yumurtlamis ki, yumurtlama haftasi oluyor. Eternal_8

Kızlar yumurta çatladı mı dersiniz ayyyy ölüyorum kasık ağrısından bacaklarım çekiliyor ilaç da içmiyim dimi neden böyle oldu bu ay aşırı ağrım var

Hanımlar iyi akşamlar. Benim sat 19 temmuz . Bat 18 temmuz. Bugün 31. Gün ve adet olmadım. Hiç bi adet sancım yok acaba bu sefer oldu mu.. salı günü yani bata 4 gün kala erken gebelik test yaptım çıkmadı. Ama şöyle bişey, tam o gün çamaşırıma bir baş parmak büyüklüğünde kahverengi leke gelmiş. Regl başlıyor sandım. Ve bu ay sürekli sol tarafta kasıkta pıt pıt ağrı vardı. Birkaç saat sürüyor sonra bacaklarıma vuruyor. Şu an perlak yumurta akı gibi bir akıntım var. Sizce yarın erken gebelik testi yapsam olur mu iki gün gecikmiş olacağım. Ama çok evhamlı değilim. Yani bekleyip misal 3-4 gün gelmezse mi gideyim kan vermeye. Siz olsanız napardınız. Çocuğu olanlar bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilir mi

Ayyy bat 18 Ağustos diyecektim

Ben de sizi rahim filmiyle ilgili yazılardan hatırlıyorum o aralar ben de çektirmiştim. Ben de sizi hamile sandım dün yazılanları okurken

Kızlar aşılama yaptım ama o spkukumm ne öyle ya çok acıdı çok kastım baya doktor bırakacaktı işlemi hala vajinismusun var asamamissin dedi

Anladım canım doğrudur bence de çünkü biraz uğraştı. Teşekkür ederim

Erken gebelik mi normalinde bile varsa kopkoyu çıkar
Satımız aynı sayılır biz öğreneli kaç gün oldu

Normal kaset test yapabilirsiniz varsa çıkar zaten inşallah bebiştendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…