2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amh değeriniz gayet güzel sperm değerleri de iyi demişsiniz bence aşılamayı denemenizde yarar var. Tüp bebeği genelde yumurta rezervi azaldığında yada sperm sayısında problem olduğunda öncelikli görüyorlar. Tüp bebek yorucu bir süreç , aşılama ise daha basit o nedenle bir kez de olsa aşılama denemeni tavsiye ederim.

Nerde yaptrdn canm tüp bebeği hangi hastane
Bende denesem mi aklmda kalmasın mi acaba diyorm

Teşekkür ederim uygulamaya göre bat bugündü, uygulama belki tam göstermeyebilir her ay aynı değil döngüm bir iki gün oynuyor. ben o gün sonraya bir randevu bulmaya çalışayım üç hafta sabredemeyeceğim sanırım

Yaa ailede ikiz falan da yok ama beta değerin yazılışı değişiyor olabilir mi ki acaba 226 falan olmasın benim şimdi de bu mevzu ile uğraşırım ben hadi bakalım
Canım ilişkim 18 temmuzda olmuştu demişsin eğer öyleyse değerin normal bat tarihine göre yüksek çıkıyor ama önemli olan çatlama günü ya ovulasyon gününü tam biliyor musun ona göre yorum yapayım

28 temmuz kuzum, hiç çatlama ovülasyon vs takip etmedim. Çok yoğun bir aydı yırtdışından misafirlerim vardı sadece o gün eşimle birlikte olabildik o yüzden net hatırlıyorum gününü. O gün de korunmadık zaten sonra bu topiği görüp burada buldum kendimi ilk kez korunmadığımız için yani hiçbir günümü bilmiyorum sarece sat 23 temmuz ilişki tarihim 28 temmuz bat 18 ağustos bunları biliyorum

Hımm o zaman 2 seçenek var ya erken yumurtlamışsın gün olarak bat gününe göre ileride bebek ya da ikiz

Oturmuş senin adet gunlerini sayıyorum bu ne kız adetin 6.gunu ilişki olmuş o tutmuş öyleyse beynim yandı 26 günde bir adet oluyorsun. Yumurta o kadar erken dollendi demek

aynen bende yasadım bunu. doktor regl ısen bakamam demıstı
sonra ayda 2 kez regl olunc baska dr gıttım o gayet rahat b sekılde bakmıstı bende anlamadım
İlginç yani kan tahlili dedim bir de özellikle, ama o illa alttan bakma moduna girdi bir de öyle bişey yok falan dedi sonraki gittigimde baktı yumurtalıklara ama bir daha o kadına gitmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…