2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aaa gerçekten mi tüp bebek doktorum hiç söylememişti bunu embriyo ya yaptıracak mısınız demişti kendimize yaptıralım demiştik tamam demişti , ama yaptırmamıştım
Ben buradan okuduğum kadarıyla tekrarlayan kimyasal ve düşük yaşayan arkadaşlar yaptırıyor. Embriyoya genetik yaptırmak daha kısa sürebilir çok bilgim yok belki o yüzden onermistir. Ama bana yaptırmak mantıklı geliyor. En azından sağlıklı bir embriyo transferi olmak isterdim. Süreci bilmiyorum gerçi hangisi doğru hangisi değil ☺️

Kızzz bat bugün mü emin misin? Ayy değere bakılırsa ilk ikiz haberi senden mi gelecek yoksa💃🏻😍😍
Evet evet bugün☺️ zaten en fazla 3 haftalık olabilir çünkü ilişki tarihimi biliyorum 28 temmuzdu😅 en fazla 3 haftalık olur olsa olsa, o kadar bile değildir yani. İkiz miiiiii 😯🥹😍 olabilir mi🤔 doktor da hiç bir şey demedi beta değerimle ilgili 😏 şimdi daha da sabırsızlandım bak

Selam kizlar bisey sorucam adetime 4 gün kaldı erken gebelik testi var elimde productor marka. Erken gebelik testini yarın yani 3 gün kala yapsam çıkar mı ? Sabah

Haftası en fazla 3 olabilir ilişkinin üstünden bugün tam 3 hafta geçti çünkü o yüzden sormadım üçten fazlası imkansız olamaz 😅 fazla mı beta? Anormallik olsa söylerdi heralde doktor demi🤔 raporda da 2-3 hafta aralığı 100-5,000 yazıyor
Kız yok anormallik ben takıldım sana ☺️ Hani testlerde koyulaştığı halde bir yanlışlık yok dimi fln diye espri yapmıştık ya☺️ MaşaAllah çok iyi değerin ☺️

Ben buradan okuduğum kadarıyla tekrarlayan kimyasal ve düşük yaşayan arkadaşlar yaptırıyor. Embriyoya genetik yaptırmak daha kısa sürebilir çok bilgim yok belki o yüzden onermistir. Ama bana yaptırmak mantıklı geliyor. En azından sağlıklı bir embriyo transferi olmak isterdim. Süreci bilmiyorum gerçi hangisi doğru hangisi değil ☺️
Genetikten sağlıklı da gelse sağlıksız olma ihtimali var gebeliğin kesin sağlıksız olmaz diyemedi ve çok yüksek fiyatı canım oyüzden göndermedik biz

Evet evet bugün☺️ zaten en fazla 3 haftalık olabilir çünkü ilişki tarihimi biliyorum 28 temmuzdu😅 en fazla 3 haftalık olur olsa olsa, o kadar bile değildir yani. İkiz miiiiii 😯🥹😍 olabilir mi🤔 doktor da hiç bir şey demedi beta değerimle ilgili 😏 şimdi daha da sabırsızlandım bak
Sağlıkla ilerlesin gebeliğin 😍 tek ilişki ile mi oldu acaba. 28 temmuz diyince sormak istedim ☺️

Genetikten sağlıklı da gelse sağlıksız olma ihtimali var gebeliğin kesin sağlıksız olmaz diyemedi ve çok yüksek fiyatı canım oyüzden göndermedik biz
Evet masraf kısmını ben de okumuştum.
İnsan ne yapacağını şaşırıyor gebe kalmak zor, sağlıklı gebelik zor. Allah bize güzel bir kapı açsın inşallah 🤲🏻 sağlıkla kucağımıza alalım

Haftası en fazla 3 olabilir ilişkinin üstünden bugün tam 3 hafta geçti çünkü o yüzden sormadım üçten fazlası imkansız olamaz 😅 fazla mı beta? Anormallik olsa söylerdi heralde doktor demi🤔 raporda da 2-3 hafta aralığı 100-5,000 yazıyor
tabı soylerdi canım bana da tuhaf geldi ondan yazdım. belkı melisiminde dedıgı gıbı ıkıs bebıstır bılemeyız suan ..

Adet sivilcem çıkmadığı için bende şuan bi süphelenmedim değil🥰🥰🥰
Sivilce vakası bende de oluyor yumurtlama ve adet sivilcem mutlaka çıkar ilk gebeliğimde oldu mu olmadı mi hatırlamıyorum ama sivilce çıksa da moral bozulmamalı bence çünkü adet ve gebelik belirtileri aynı diyorlar🥰🥰

X