2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim hep çıktı bu zamana kadar bakalım nasıl olucak

Hahahaha çok iyi anladım seni bana da spermi öldürür demişti geçemeden çoğu ölür dedi. Ama duvarı aştı da yaprı aşılamayı. Tutmazsa ona bi çözüm bulmaya çalışxam inş ilaçla rahatlıyomuş

Eğer doktorun dediği gerçekten doğruysa sebep bu olabilir.
İlk aşılamam tutmayınca rahimde biraz yapışıklık vardı o temizlendi.
Bakalım herşey temizken bunda sonuç ne olacak

Aaa sağlık ocağında bakıyorlar mi bu tahlillerde amh fsh vs

Bence görün tatlım bende hiç hormon falan baktırmadım aylardır sürekli erteliyorum kasıma kadar süre verdim kendime olmazsa gidip baktırıcam Sana zaten hazır rutin kontrol vermişler git göster en iyisi
Ben ilk gebelik düşünmeden 2-3 ay önce gitmiştim regl iken. O zaman gittiğim kadın öyle bişey yok regl bittiğinde gel alttan bakayım şimdi bakamam demişti halbuki bilerek regl bekledim tahlil yapabilsin diye sonrasında da hamile olunca kaldı tabii, o zaman ben Rand olusturayim

Sırrı olsa anons ettiririm ki herkes biran önce kavuşsun bu müjdeye nasipmiş diyorum demekki, başka açıklama bulamıyorum durumuma, İnşallah sağlıkla gelir artık tek duam bu
İnşallah inşallah benim de aklımdan ikiz geçiyor ama tabi sağlık en önceliği. Var mı ailede ikiz olan

aynen bende yasadım bunu. doktor regl ısen bakamam demıstı
sonra ayda 2 kez regl olunc baska dr gıttım o gayet rahat b sekılde bakmıstı bende anlamadım

3 hafta sonra gidip hem kalp atışı hem kese görsem diyorum dayanabilirsem tabi. Bir zararı olur mu beklememin emin değilim araştıracağım
Maşallah degerınız cok ıyı cıkmıs bat ne zamandı?
Normalde 2000 lerdd vajinal görünüyor iki gün sonra gitseniz kese görünür keseden bir hafta sonra da kalp atısı ıcın cagırıyorlar sız 10 gün sonra gitseniz kalp atısını da duyarsınız ınsallah

Beta değerin bana da ikiz dedirtti

Aşılama yaptıran kızlaaar. Aşılama sonrası lekelenmeniz oldu mu ne kadar sürdü aceba. Bir tecrübeli tecrübelerini paylaşabilir mi
Ben 2 kez yaptırmıştım ilkinde 3 gün kadar ara ara iç çamaşırımda gördüğüm lekelenme olmuştu, 2. Yaptırmamda hiç lekelenmem olmadı. Anladığım ve araştırdığım kadarıyla aşılama sonrası normalde lekelenme olmuyor sadece işlemi yapan doktor aleti takarken girişe hafif zarar verirse ondan dolayı oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…