2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aslaa olumsuzluk diye bir şey yok bu ay olmazsa diğer ay o da olmazsa elbet bir ay alıcaz o haberi kuzum ama inşallah bu ay olur tabii🙏🏻😅😂
Amiiin canımm inşallah alalim biz elimizden geleni yaptık sıra büyük buluşma ve yerlesmede inşallah güzel haberlerle geliriz 🙏🌸

Hamileysem randevuyu ileri tarihe aktaririm o zaman 😊 ama tahlil için regl olmam gerekiyor dimi akşam da tahlil yapmazlar sanırım sabah gitmem gerekecek 🥺
Evet bebeğim hormonu reglken yaparlar. Sen tahmini regl tarihinin 2.veya 3. Gününe randevu oluştur gerisini sürece göre ayarlarsın ☺️ Aynen akşam değilde sabah gitmen gerekiyor diye biliyorum. Yada istersen aile hekimliğinde yaptır testini ücretsiz olarak sonra doktoruna gösterirsin randevunu da reglinin 5.gününe göre alırsın

Canlarım genetik test hakkında pek bilgim yok , kendinize ve eşimize mi yaptırıyoruz, belli bir tarihi var mı, birde hangi bölümden randevu alınmalı :)

bence de askım bu betaya gore sankı daha haftası fazla gıbı :KK70: Eternal_8 Eternal_8 hayırla saglıkla gelsin inşşallah.. rabbım kucagına almayı nasıp etsın saglıkla..<3
Haftası en fazla 3 olabilir ilişkinin üstünden bugün tam 3 hafta geçti çünkü o yüzden sormadım üçten fazlası imkansız olamaz 😅 fazla mı beta? Anormallik olsa söylerdi heralde doktor demi🤔 raporda da 2-3 hafta aralığı 100-5,000 yazıyor

Sonucu ekleyeyim direkt😅 anormallik yoktur inşallah betada 🤔 olsa doktor benle yumruk çakışması yapmazdı heralde🤜🏻🤛🏻 tam kendime göre bir aile hekimim var 😅

Eklentiler

• IMG_0766.jpeg
    IMG_0766.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 53
Kızlaar ben en son 3 ay önce gitmişim doktora, doktorum da o zamanlar 28 agustosu isaretlemis rutin kontrol olarak. Hastaneden aradılar şimdi Rand olusturalim diye. 27-28 Ağustos bat zaten benim, Haziran'da yumurtlamayı kaçırdım. Hiç takip yapmamistim regl tarihim kürtajdan sonra düzeldi sandım ama kaydı epeyi yanlış hesap yapmisim. Temmuzda değerlendirdik şimdi bı de ağustosta değerlendirdik. Eğer regl olursam gitmeli miyim sizce doktora kontrol amaçlı? Daha önce hormonlarima bakilmamisti hiç, hamile kalınca da baktirmadim zaten sonra. Şimdi ya hamile olduğumu öğrenip gidicem ya da regl olursam gidip gitmeme konusunda karar vericem. Biraz daha deneyip öyle mi gideyim yoksa bu ay zaten doktorum rutin kontrol olarak işaretlemiş gidip goruneyim mi
Bence görün tatlım bende hiç hormon falan baktırmadım aylardır sürekli erteliyorum kasıma kadar süre verdim kendime olmazsa gidip baktırıcam😅 Sana zaten hazır rutin kontrol vermişler git göster en iyisi

X