2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Rahim filmi cektirmeni tavsiye ederim

Kızlaar ben en son 3 ay önce gitmişim doktora, doktorum da o zamanlar 28 agustosu isaretlemis rutin kontrol olarak. Hastaneden aradılar şimdi Rand olusturalim diye. 27-28 Ağustos bat zaten benim, Haziran'da yumurtlamayı kaçırdım. Hiç takip yapmamistim regl tarihim kürtajdan sonra düzeldi sandım ama kaydı epeyi yanlış hesap yapmisim. Temmuzda değerlendirdik şimdi bı de ağustosta değerlendirdik. Eğer regl olursam gitmeli miyim sizce doktora kontrol amaçlı? Daha önce hormonlarima bakilmamisti hiç, hamile kalınca da baktirmadim zaten sonra. Şimdi ya hamile olduğumu öğrenip gidicem ya da regl olursam gidip gitmeme konusunda karar vericem. Biraz daha deneyip öyle mi gideyim yoksa bu ay zaten doktorum rutin kontrol olarak işaretlemiş gidip goruneyim mi

Bence git bir baksınlar canım Sen randevunu oluştur ya hamile gidersin ya reglken

Kızlar genetik sonucum çıkmış
Anlayan varmı
Pai onemli bir gendor homozigot cikmis yani direk pihtilasma diger heterozigot olan geninde tasiyici pihtilasma
Yani hamileyken hap ve igne kullanacsim sakin ihmal etme alanq kdr diret cogu kisi bundan dusuk yapior
Hamile deilkende uc-dort gunde bir corasprin verdi bna dr iciorm. Sizede verse ii olur dr unuza soleyin mtlaka

Aslaa olumsuzluk diye bir şey yok bu ay olmazsa diğer ay o da olmazsa elbet bir ay alıcaz o haberi kuzum ama inşallah bu ay olur tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…