2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tam 1 yıl oldu benim de aşılamaya geçtim. Son 3 aydır dr takibindeyim ve yazın sıcaktan mıdır iyice yumurtlamam bozuldu. Famera çok iyi geldi direk aşılama yaptık bekliyoruz 28ini. Muayene dahil 8k ödedim ben ama dr fark edilmeyen bir durum farkwtti ve iyi ki yapmışız dedi ben olumsuz da olsa olumlu da olsa kararımdan memnunum şuan. Tüp bebek yaptıran arkadaşım da memnun ilk tüp bebeğiydi 35 yaşında ikizleri oldu ve dr ne derse uy gitsin dedi bana. Dr da bana aşılama diyince o şekilde yaptım
Haklısın doktoru dinlemek en iyisi bakalım. Ne olacak

Tam 1 yıl oldu benim de aşılamaya geçtim. Son 3 aydır dr takibindeyim ve yazın sıcaktan mıdır iyice yumurtlamam bozuldu. Famera çok iyi geldi direk aşılama yaptık bekliyoruz 28ini. Muayene dahil 8k ödedim ben ama dr fark edilmeyen bir durum farkwtti ve iyi ki yapmışız dedi ben olumsuz da olsa olumlu da olsa kararımdan memnunum şuan. Tüp bebek yaptıran arkadaşım da memnun ilk tüp bebeğiydi 35 yaşında ikizleri oldu ve dr ne derse uy gitsin dedi bana. Dr da bana aşılama diyince o şekilde yaptım
Farkedilmeyen durum neydi canım

Evet canım aynı bende seni takipteyim😅 Bu süreçte belirti denilen bir çok şeyi yaşayıp yine de regl olduğum için kestiremiyorum ama sabah süt beyazı akıntım oldu ve göğüslerimde ara ara sızlama oluyor onun dışında her şey normal😂 Sende var mı belirti?
Aaay inşallah bebistendiiiir 😍
Ben de yine herşeyi hamilelige yorumluyorum🤪 bi kaç gün önce ağzımda aft çıktı bağışıklık düşüyor ya o yüzden dedim hemen kendi kendime 😁 goguslerde ekstra bir büyüme olmadı, geçen ay olmuştu ve damarlar belirginlesmisti ama şu an öyle bir belirti yok arada kasiklarda pıt pıt bişey oluyor ya çok çok hafif ağrı var. Bir de vajinada batma oluyor bugün hafif kaşıntı da oldu acaba duş almiyim uzanıp yatayım spermler gitmesin derken bir de enfeksiyon mu oldu 😅 hissettiğim tüm belirtilere baktım sonunda regl olanlar olmuş geçen ay da dediğim gibi vücudum sahte belirtiler verdi göğüslerim aşırı acımıştı ama regl oldum güvenemiyorum vücuduma 😂 ama asslaaa olumsuz olmuyorumm inşallah güzel haberi alırız 🥰

Kızlar selamün aleyküm hayırlı cumalar
Bugün çok kötüyüm ya midem aşırı bulaniyr çok halsizim yediklerim mi dokundu acaba diyorum...😥😥
Öğlen kan verecektim çıktım geldim ailesi sağlığına...sabah veriliyor dediler...işten de izin almıştım...oyyy dağlar oyyy..
Güç bela kendimi dışarı attım okuya okuya geldim ama bunda da vardır bu hayr inşallah...
Sağlıcakla kalın...
Gebelik bulantıların başlamış olabilir canım dikkatli ol bol bol dinlen.çok kötüysen doktora git rapor yazsın canım

Bunu diyen ikinci insansın😍 niye herkes beni hamile sanıyorrr ay Allahım Allah mi söyletiyor😍😍😍😍😍😍😍 aşkım ben hamile değilim klomen kullandım 3 yumurtam oluşmuş Şuan çatlamak üzere değerlendirme günlerindeyim yazdığını görmedim inan çok yazı oluyor bazen bildirim gelmiyor halbuki bakıyorum tek tek. İnşallah hamile olurum🥹🥹🥹🥹 melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can
Biliyor musunuz 5 sene önce de hamile olmadan hamile olduğumu sanıp yazan olmuştu o ay hamileydim🥹🥹🥹 inşallah tarih tekerrür eder
Ayy inşallah hamiş olursun kuzum ya

Sat 5 Ağustos Bat 1 Eylül
1.5 yıldır evliyiz.34 yaşındayım . 1 yıl öncede bir düşük yaptım . Gereken bütün testler yapıldı amh değerim 3.5 eşimin sperm testi de iyi çıktı 4 kere de çatlatma iğnesi denedik . Artık bu ay aşılama yada tüp bebek yapmayı planlıyorum ama hangisini yapalim karar veremiyoumruzbir tavsiyesi olan akıl verecek var mı acaba yada tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz lütfen ??
Merhaba ben olsaydım tüp bebek denerdim çünkü 4 kez yumurta takibi ve çatlatma iğnesi yapmışsınız aşılama da oran olarak onlardan çok yüksek değil . Ben de bir ay daha bekleyip direkt tüp bebek deneyeceğim

Bunu diyen ikinci insansın😍 niye herkes beni hamile sanıyorrr ay Allahım Allah mi söyletiyor😍😍😍😍😍😍😍 aşkım ben hamile değilim klomen kullandım 3 yumurtam oluşmuş Şuan çatlamak üzere değerlendirme günlerindeyim yazdığını görmedim inan çok yazı oluyor bazen bildirim gelmiyor halbuki bakıyorum tek tek. İnşallah hamile olurum🥹🥹🥹🥹 melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can
Biliyor musunuz 5 sene önce de hamile olmadan hamile olduğumu sanıp yazan olmuştu o ay hamileydim🥹🥹🥹 inşallah tarih tekerrür eder
Amin kuzum aminn inşallah inanmak başarmanın yarısıdır 💙💙

İnşAllah yine aynısını yaşarsın bebeğim 😍🤲🏻 Rabbim sana tekrar nasip etsin bu duyguyu🥰 yine eylüle giriyoruz sen oğlunda da bu aylarda hamile kaldın dimi😍

İnşAllah yine aynısını yaşarsın bebeğim 😍🤲🏻 Rabbim sana tekrar nasip etsin bu duyguyu🥰 yine eylüle giriyoruz sen oğlunda da bu aylarda hamile kaldın dimi😍
İnşallah kuzum evet oğluma da bu aylarda kaldım eylülde öğrendim hamile oldugumu🥹🥹 Allahım hayırlısı ile nasip etsin inşallah 🥹🤲🏻

Yaaaa peki o leke neydi Allah Allah ya çok umutluydum ben senden
Ben de ilk defa yaşadım öyle bişey anlamadım. Sonra da korktum acaba kist var da o mu yaptı dedim. Bir daha olmadı zaten. Bir ay daha elimden gelen her şeyi yapcam ovu testlerim geldi az önce inofolic devam ve yanında bitkisel şeyler de yapcam. Köprüden önceki son çıkışta tüm tuşlara bascam artık 😂 yine olmazsa tüp bebek düşünüyorum

X