2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gebelik testi dene bide istersen benimde öyle olmuştu hamileydim ama ilk ovu testinde üstü üste pik gördüm sonra ki zaman gebelik testinde Çıktı eğer pik olursa tekrardan bi gebelik testi yaparsın canım
Aaa öyle mi olmuştu bak umutlandim azıcık şimdi:) ama benim yumurtlmadan buyana 8. Gün böyle koyu çıkarmı 8 günde ovulasyon o da kafami karıştırdı azicik

Gebelik testi dene bide istersen benimde öyle olmuştu hamileydim ama ilk ovu testinde üstü üste pik gördüm sonra ki zaman gebelik testinde Çıktı eğer pik olursa tekrardan bi gebelik testi yaparsın canım
Suanda boyle cnm en sonuncuyu 12 de yaptim iste ilk fotografi simdi cektim ikinciyi hemen çekmiştim gibi

Eklentiler

• 20230818_121353.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 49
Bu ay benimde sizin gibi oldu ama sizin kadar siliklik görmedim benimkide bu şekilde yumurtalarımız şaşırdı galiba
Pardon en son cektigim buydu o.iki foto ayni :)) yani bastaki ilk 2 foto ayni ve ilk cektigim foto bunu daha şimdi cektim

Eklentiler

• 20230818_131245.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 46
Pardon en son cektigim buydu o.iki foto ayni :)) yani bastaki ilk 2 foto ayni ve ilk cektigim foto bunu daha şimdi cektim
Şimdi bunlar ovu testi mi? 7 günde tekrar pik çok olası bir şey değil sanırım hcg yapabilirsin gibi geliyor. Kaç gün var regle? Test yap hatta beni de etiketle kuzum

Aaa öyle mi olmuştu bak umutlandim azıcık şimdi:) ama benim yumurtlmadan buyana 8. Gün böyle koyu çıkarmı 8 günde ovulasyon o da kafami karıştırdı azicik
Kendini rahat bırak canım. Bak ben bir hafta arayla iki kere pik görmüştüm olabilir yani benim de daha önce yaşadığım bişey değildi ama oldu.

Eklentiler

• IMG_20230818_133527_057.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…