2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben akşam üzeri yapacağım canım her gün aynı saatler olsun diye. Strese girme 15. Gün çok geç değil ya eli kulağında ☺️

Ben de senin gibi bekle bekle bir hal oldum 18. Gün bugün normalde 14-15 de olurdum antibiyotik kullandım enfeksiyon için o erteledi sanırım 🥺
Ama kuzum 27 günde bir adet oluyorum normalde düzenim bozuldu sanırım o yüzden üzüldüm ya

Aynen öyle canım ben stresten üzüntüden tiroid hastası oldum aklım başıma yeni geliyor sen yapma bunu kendine ☺️
Troid hastalığı içini atmaktan herşeyi yutmaktan kimseye hayır demeyip kırmamakta olurmuşsun bende haşimato troid hastasıyım Reiki ile uğraşırdım bir aralar o dalda nedeni bu gerçi ben hala herşeye susuyorum ne yapalım yapacak bişey yok 🤦‍♀️

Normaldede hic 2 yumurtam olmaz sevindim bak simdi 🥰 birazdan bir tane daha yapicam ovulasyon testi bakalim siliklesme olacak mi ? Ama anlamadigim bir nokta var 4 aradan 4 gün sonra böyle cikmasi normal mi ki cunku 4. Ovu da cok siliklesme var arkadan yumurta geliyorsa o kadar siliklesme olur muydu
Daha çok küçük olduğu için öyle olması normal bence yumurta 1 günde 2mm büyüyor ya anca yetişmiştir olgunluk seviyesine, bizede at merak ederiz 😍

Maalesef hepimiz bunları yaşıyoruz canım üzülme lütfen 😔 ben kışın kaç kez böyle yaşayıp hayal kırıklığıyla ağladım. Rabbim en doğru zamanı bekliyor hepimiz için 🙏
Canım selam benim d vitaminim 18.80 li bi sey cıktı seninde düsük gibi bi sey yazmıstın sanırım 18 cok mu düsük sence engel midir yükseltmek icin ne kullandın

Kuzum belki düzenin değişmiştir hani leke leke değil birden gelmeye başlıyordur şu süreçte o kadar farklı şeylere şahit oluyoruz ki vücudumuz ile ilgili inşallah güzel günler yakındadır doktora gitmeyi düşünüyor musun
Valla canm ya neler neler görüyoruz 🙂 tatlım bakicam bakalm bu döngü nasıl olacak ona göre gidebilirim en azından hormonlara vs baktırmak içn
İnşallah Allahim herkese kolaylıkla guzelikle sağlıkla sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin 🙏

O zaman heyecanli belkide bebistendir hadi insallahhh bolca aminn :)
inşallah canım bak pembe olan gebelik turuncu olan ovi testim yeni yaptım
Ama manyak gibi kaşık ağrım var

Eklentiler

• IMG_2647.jpeg
    IMG_2647.jpeg
    120,6 KB · Görüntüleme: 52
Ya burda geçenlerde bir arkadaş yazmıştı adete 7 gün kala biraz leke gibi kanaması olmuştu 3 Yıldır bekliyoruz diyordu. Test yapacaktı kimdi o arkadaş yaptı mı acaba merak ettim ne durumda

Valla canm ya neler neler görüyoruz 🙂 tatlım bakicam bakalm bu döngü nasıl olacak ona göre gidebilirim en azından hormonlara vs baktırmak içn
İnşallah Allahim herkese kolaylıkla guzelikle sağlıkla sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin 🙏
Amin inşallah canım benim 🥰 güzel sonuçlar alalım hepimiz♥️

X