2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sağlıklı besleneceksin canım onun dışında bir önlem yok galiba

Bakalım 3 yumurtada tablo nasıl olacakbende çok umutluyum rabbim hepimizi sevindirsin İnşAllah Ovülasyonu merak ediyorum ben sanki gebelik testi yapacağım

Bence hepsi de çok iyi canım MaşaAllah bu aralar incir fln yedin mi ondan geçici bir yükselme yaşamış olabilirsin
Bikac gündür sıkıntılar yasadım canım, dün onun üstüne verdim büyük ihtimal stres tetikledi, cok tesekkür ederim kuzum insallah cok bekletmeden alırız güzel haberleri artık

Bikac gündür sıkıntılar yasadım canım, dün onun üstüne verdim büyük ihtimal stres tetikledi, cok tesekkür ederim kuzum insallah cok bekletmeden alırız güzel haberleri artık
İnşAllah canım ondan arttı demek ki. Bak işte hiç bir şeyi takmasak gamsız olsak her şey normal olacakta işte bize laf söz geçmiyor

İnşAllah canım ondan arttı demek ki. Bak işte hiç bir şeyi takmasak gamsız olsak her şey normal olacakta işte bize laf söz geçmiyor
Ben hele, hicbir zaman banane diyemedim hayatta, böyle böyle cıkıyo işte bi seyler, bi kitapta okumustum, beyin artık sorun stresi kaldıramayınca baska organlarla paylasırmıs, bu da kanserin sebebiymis, kendimize cok dikkat etmeliyiz, bu beden bize emanet ama iste zamanla ögreniriz umarım

Kuzum paketli gıdalar harici uzak durmam gereken ya da yemem gereken birşey var mı
Detoks ürünleri hamurişi Yeşilçaydan da uzak dur canım kahveyi de minimuma indir. Aslında o yasak bu yasak diye kendini strese sokma. Tadında bırak her şeyi Cips yiyorsan 2 3 parça ye bırak bunu da hergün yeme tabi

Aynen öyle canım ben stresten üzüntüden tiroid hastası oldum aklım başıma yeni geliyor sen yapma bunu kendine

İnşallah canım belkide klomen yapıyor bu kadar agrıyı neyse inşallah sonu güzel olsun allahım umudumuzu boşa çıkarmısın çok ümitlendik saglıkla gelsin bebişlerimiz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…