2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

canım ne yaptın doktor ne söyledi merak ettim bizimle paylaşır mısın 😍 ben de klomen kullanıyorum aynı süreçlerden geçmek çok heyecan veriyor
Canım üç yumurtan oluşmuş gayet güzel dedi kaç milim olduklarını sordum birinin 20 birinin 19 birinin 18 milim gibi bir şey olduğunu söyledi. Dedim çatlatma iğnesi yapacak mısınız. Dedi hayır ben gerek görmüyorum boşuna ilaç yüklemesi dedi. Dedim ya fazla büyüyüp kiste çevirirse. Dedi bu ihtimal klomen kullanıldığı müddetçe var 😅 dedim duphaston Progestan falan vermiyor musunuz? Dedi onlar için Şuan gereken bir şey yok ki hamile kalırsanız eksiklik olursa veririm tedavi amaçlı dedi. Rahim kalınlığı nasıl dedim 7 miymiş neymiş gayet iyi dedi. Yani son durum bu. Kendisinin çatlamasını bekleyecek. İlişki sık olsun dedi. Ama küçük ilçemin devlet hastanesine gittim ben imkanlardan dolayı mu artık yapmadı bilemedim. Sen hangi aşamadasın kuzum ben ilk kez kullandım. 13 aydır sebepsiz olmuyor.

Ben demiştim sana kuzum. Bir anda koyulaşacak bence testin 😍 üçü de çatır çatır çatlayacak inşallah ♥️🐣
Canım öğlene göre koyulaşmış dimi
Kızlar siz de bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_7929.jpeg
    IMG_7929.jpeg
    169,4 KB · Görüntüleme: 57
Canım üç yumurtan oluşmuş gayet güzel dedi kaç milim olduklarını sordum birinin 20 birinin 19 birinin 18 milim gibi bir şey olduğunu söyledi. Dedim çatlatma iğnesi yapacak mısınız. Dedi hayır ben gerek görmüyorum boşuna ilaç yüklemesi dedi. Dedim ya fazla büyüyüp kiste çevirirse. Dedi bu ihtimal klomen kullanıldığı müddetçe var 😅 dedim duphaston Progestan falan vermiyor musunuz? Dedi onlar için Şuan gereken bir şey yok ki hamile kalırsanız eksiklik olursa veririm tedavi amaçlı dedi. Rahim kalınlığı nasıl dedim 7 miymiş neymiş gayet iyi dedi. Yani son durum bu. Kendisinin çatlamasını bekleyecek. İlişki sık olsun dedi. Ama küçük ilçemin devlet hastanesine gittim ben imkanlardan dolayı mu artık yapmadı bilemedim. Sen hangi aşamadasın kuzum ben ilk kez kullandım. 13 aydır sebepsiz olmuyor.
Oyyy maşallah harika haberler 😍 fazla yumurta olunca çoğul gebelik olabilir diye çatlatma iğnesi vurmuyorlar. Resmen doktor olduk bu işleri araştırırken takır takır söylemişsin şok olmuştur doktor 😅 inşallah tutar bu ay sağlıkla sıhhatle 🍀 benim de ilk ayım klomende pco var bende yumurtlamam olmuyor. Aslında 3.5 aylık evliyim ama istiyoruz bebis o yüzden klomene başlattı doktor. Bu arada ben olsam çatlatma iğnesi alıp yapardım kendime 🫢😅 üçüz istiyorum sağlıkla olur inşallah 🐬

Evet canım inşallah o uzun beklemenin sonu ikiz bebişlerle taçlanır🌸 Oğlunun çook iyi bir abi olacağına inanıyorum beni çok duygulandırdı🥹
Ya senin de bu yorumun beni çok duygulandırdı bugün çok duygusalım zaten ağlayıp duruyorum her şeye. Bol bol dua ettim gönlüm rahatladı Allahım inşallah hayırlısı ile verir ya oğluşum o kadar cok istiyor ki🤲🏻onun temiz kalbine baksın Allahım 🤲🏻

Oyyy maşallah harika haberler 😍 fazla yumurta olunca çoğul gebelik olabilir diye çatlatma iğnesi vurmuyorlar. Resmen doktor olduk bu işleri araştırırken takır takır söylemişsin şok olmuştur doktor 😅 inşallah tutar bu ay sağlıkla sıhhatle 🍀 benim de ilk ayım klomende pco var bende yumurtlamam olmuyor. Aslında 3.5 aylık evliyim ama istiyoruz bebis o yüzden klomene başlattı doktor. Bu arada ben olsam çatlatma iğnesi alıp yapardım kendime 🫢😅 üçüz istiyorum sağlıkla olur inşallah 🐬
Ya evet zaten kendisi dedi çoğul gebelik olabilir bu arada dedi😍😍😍😍 ay inşallah dedim içimden. Valla hiç sorma resmen kadın doğum alanında uzmanlık yaptık Master falan😍 ya en iyisini yapıyorsun evlenir evlenmez başlamak lazımmış bu işe ha diyinc hamile kalamıyor insan😅 ben ilkinde de 15 ay sebepsiz olmadı. Hiçbir sorun yok rahim filmi temiz sperm testi iyi hormonlar iyi. Ama olmayınca olmuyor yani. Ya ben de yapsam mı iğneyi diye düşündüm sma sonra dedim yanlış bir şey olur bir de eşim der bak doktoru dinlemedin😅 cesaret edemedim bakalım konserimizde ne var hepsi belli zaten bekleyip görelim

X