2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hadi inşallah 🙏🏻😘

Ben bu havucu pikten sonra yiyoruz sanıyorum yaaa ondan yemedim hiç alayım bari bugün ☺️ inofolicte içiyorum etki eder herhalde artık

Ay hafta sonu şehir dışında ailelerin yanında olacağız artık ne kadar değerlendirebilirsek kar 🙊
Haftaya gidin yada pazar günü günübirlik gidin dönün ☺️ Her şey pike bağlı

Hadi inşallah 🙏🏻😘

Ben bu havucu pikten sonra yiyoruz sanıyorum yaaa ondan yemedim hiç alayım bari bugün ☺️ inofolicte içiyorum etki eder herhalde artık

Ay hafta sonu şehir dışında ailelerin yanında olacağız artık ne kadar değerlendirebilirsek kar 🙊
Tabi etki eder inofolic canım. Benim içtiğim inofolicin daha vitaminli hali... Havuç olgunlaşıp çatlasın diye yeniyor. Ye canım

Çizgi gördüm. Kaçıncı dakikada çıktı canım
12/13 dakka unutmuşum , haziranda da bu kadar çizgiler görmüştüm batta 2/3 gün gecikmişti ama gelmişti …:KK43:
Gölgelere güvenmiyoruz geç döllenme vs olabilir adet günü tekrar tes yap ama normal test olsun
evet bu gölgeler yanıltıyor maalesef iyice belirgin olmayınca …

12/13 dakka unutmuşum , haziranda da bu kadar çizgiler görmüştüm batta 2/3 gün gecikmişti ama gelmişti …:KK43:

Evet o yüzden üzülmeni istemeyiz belirgin görmeden kesin birşey var diyemiyoruz ☹️

Haftaya gidin yada pazar günü günübirlik gidin dönün ☺️ Her şey pike bağlı
Ah keşke ya ama yurt dışında gelecekler mecbur bu hafta ama ne hikayeler duyduk değil mi gizli saklı tutar belki 🙊
Tabi etki eder inofolic canım. Benim içtiğim inofolicin daha vitaminli hali... Havuç olgunlaşıp çatlasın diye yeniyor. Ye canım
Hemen havuç almaya gidiyorum ozaman 😂😂 teşekkür ederim 🙏🏻

😍😍 oh iyi aşılamanı da yaptırmıştım şimdi güzel haberlerini almakta canım sıra... Canım o çatlatma iğnesi asıl insanı çok tuhaflaştırıyor, aşılamanın pek bir etkisi yok aslında. Sen dinlen gene elinden geldiğince, vücudunda HCG var şuan, kendini hamile sanıyor 🤰. Test yapsan pozitif çıkacak öyle düşün.. doktor sonrası için fitil falan verdi mi canım duphaston progestan falan? Benimki vermemişti... Femara içtim canım evet. 10. Günde de yani bugün yumurtladım gibi görünüyor 😅 artık ben de beklemedeyim bakalım. Erken yumurtladım. Ağustos sonuna pozitifi görmeyi umuyorum 🙏🙏
Hadi bakalım birlkte görcrz inş. Evet fitil verdi kuzum yarın sabah başlayacağım. İğne de yaprın mı kuzum yoksa sadece ovu takip mi

Dış görünüş ile kimseyi yargılamamak gerektiğini öğrenememiş, kendini yetiştirememiş insanlar bizlerden uzak olsun umarım 🙏🏻herkes en iyi kendi bilir içini, yaşadıklarını, hissettiklerini.. birbirimizi görmeden düşüncelerimizipaylaşmak için burada olmak bile aslında asıl önemli olan şeyin fikirler ve üslup olduğunu anlatıyor. Benim için çok kıymetliydi bu bebek haberi.. hem çok zor dönemlerden geçtik vajinusmus nedeniyle hem de halen farklı çevresel sıkıntılarımız var. Eğer gerçekse, gerçekten benimleyse ve hayatımıza sağlıkla girerse bizim için mucize bir ilaç bulunmuş gibi olacak🥹 Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla🙏🏻

Ay kız çatlamışım gibi duruyor ama hala kasığımda çatlama ağrım var 😍 inşallah arka arkaya bir kaç yumurtam çatlıyordur. Su içtim ve idrarımı tutmadan on dakikalık idrarımla yaptım. Unutmuşum test yapacağımı saat 21.00 gibi bir test daha yaparım sanırım. Buna pek inanamadım. Havuç kemiriyordum hala ,🥕🐰
Kizzz hani çizgi

Canım sabah yaparsan daha iyi olacak sanırım. Umarım vardır 🙏🧿 sabah haber bekliyorum senden

Ah keşke ya ama yurt dışında gelecekler mecbur bu hafta ama ne hikayeler duyduk değil mi gizli saklı tutar belki 🙊

Hemen havuç almaya gidiyorum ozaman 😂😂 teşekkür ederim 🙏🏻
Yumurtan şuan 17-18mmdir daha havuç yiyerek hemen çatlatma bence en az 20mm olsun piki gör öyle havuç Yemeni tavsiye ederim 🙏🏻

X